lekarz Jolanta Kulig-Salamon

Okulista

Wyjątkowa Pani doktor.Przyjęła mnie praktycznie "z ulicy",bez wcześniejszego zapisywania,z bolącym okiem,mimo tego,że pacjentów miała mnóstwo.Terminy w innych poradniach były najwcześniej za 5-6 m-cy.Uprzejma,kompetentna,bardzo miła.Jak ktoś szuka dobrego okulisty,to szczerze polecam! Wdzięczna pacjentka

Bardzo miła i uprzejma pani doktor.Od dawna leczymy się u niej całą rodziną.Zawsze pomoże,bada i dokładnie wszystko tłumaczy.Skąd te złośliwe oceny? konkurencja? Ja polecam.

Mogę tylko bardzo polecić tą Panią doktor.Wizyta publiczna,bez czekania;)Doktor miła,uśmiechnięta.Zrobiła mnóstwo badań,wypisała leki.Pomogły,oczywiście.Wyjątkowa osoba.Dziękuję i polecam wszystkim,którzy szukają dobrego lekarza!