dr n. med. Jolanta Kuzmecka-Matuszewska

Witam. Ja trafiłam do Pani doktor prywatnie ok 12 tc. Zaczęłam plamić i przerażona szukałam lekarza który przyjmie mnie jak najszybciej. Trafiło na panią doktor, przyjęła mnie jeszcze tego samego dnia w Salve na Wujaka. Za wizytę zapłaciłam ok 150zł. Pani doktor dokładnie wypytała co się stało, jaki lekarz mnie prowadzi, upewniła się czy biorę już duphaston i kazała wziąć po powrocie do domu dodatkową tabletkę. Zbadała mnie bardzo dokładnie. Plamienia już nie było, ale mówiła, że widzi pasma śluzu z krwią w szyjce. Macica cała, zdrowa, nie było widać źródła krwawienia. Pani doktor bardzo wyczerpująco odpowiadała mi na wszystkie pytania. Dała mi skierowanie do szpitala, wyjaśniła, że specjalnie pisze na nim, że poronienie zagrażające, żebym się nie wystraszyła. Chodziło o to żeby mnie napewno przyjęli, porządnie zbadali, zrobili usg i podali progesteron w zastrzyku (jest on w wysokim stężeniu i takie zastrzyki podają tylko w szpitalach). Tak zrobiłam i wiem, że to była dobra decyzja. Pani doktor pokierowała mnie tak żeby ratować ciążę. Za co jestem jej bardzo wdzięczna. Przesympatyczna kobieta. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Jest dokładna i poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu ile potrzeba.
Zdecydowanie polecam.

Witam! Ja byłam dopiero po raz pierwszy u pani doktor, ale od razu zrobiła na mnie dobre wrażenie. I mimo tego, że faktycznie długo się do niej czeka (ja czekałam 2h, a potem 50 min. spędziłam w gabinecie), to uważam że jest miła, ciepła, bardzo delikatna podczas badania. A jeśli ktoś uważa, że jest niemiła to niech się przejdzie na wizytę do dr. Majewskiej-Kawińskiej ta to jest niemiła!

Byłam u Pani doktor 2 razy. Pierwszy raz czekałam 2 godziny a drugi prawie 3( razem z 6 innymi kobietami w zaawansowanych ciążach). Pani doktor miała zacząć pacę o 8 przyszła o 9 i razem z pielęgniarkami popijała kawę o 10 grzecznie spytałam kiedy lekarz zacznie przyjmować bo według grafiku miała przyjmować od 8 na co usłyszałam od pani doktor ze jak mi nie pasuje to mogę sobie iść bo ona tu jest szefem i ona będzie ustalać kiedy zacznie przyjmować! Skandal, tak ginekolog traktuje ciężarne pacjentki!

Skandal, tak ginekolog traktuje ciężarne pacjentki!

Jestem zestresowana każdą wizytą. Lekarka bardzo nieuprzejma, nerwowa, humorzasta. Boję się zapytać o cokolwiek. Nie prowadzi karty ciąży, nie daje skierowań na konieczne badania. Noszę się z zamiarem zmiany lekarza, choc nie lubię komplikacji i zamieszania z tego powodu.

Dzięki P. Doktor wizyta nie jest stresem! Miła atmosfera i, co najważniejsze, kompetencje!

bardzo dobra pani doktor,na pewno jeśli zajdzie taka potrzeba będę do niej chodziła,rzeczywiście czas oczekiwania na wizyte jest długi(najdłużej siedziałam 5h)ale uważam że watro,jest naprawdę w porządku,aż dziwi mnie że tak mało komentarzy

JEST TO BARDZO DOBRA PANI DOKTOR Z SERDECZNYM CZUŁYM PODEJSCIEM DO PACJENTEK O OGROMNEJ FACHOWOŚCI KAZDEJ Z CIEŻARNYCH ZYCZE BY TRAFIŁY POD JEJ OPIEKE W TYCH TRUDNYCH DLA KAZDEJ ALE ZARÓWNO RADOSNYCH CHWILACH MACIERZYŃSTWAA PANI DOKTOR ŻYCZE ZDROWIA I SIŁ BY MOGŁA SIE POŚWIECAC DLA ZDROWIA MATEK I ICH MALUSZKÓW

Pani doktor naprawdę godna polecenia! Fachowo podchodzi do pacjentek a przy tym jest miła i delikatna. Spokojnie tłumaczy wszelkie niejasności.

Świetny lekarz, kompetentny, fachowo podchodzący do swojej pracy i z prawdziwą pasją. Kobieta godna jak najbardziej zaufania. Ja Jej zaufałam w pierwszej ciąży i nadal Jej ufam będąc w drugiej. Poświęca dużo czasu pacjentce co przedkłada się na długie oczekiwanie w kolejce ale warto i tak czekać ;)

bardzo bardzo dobry lekarz, który za darmu świetnie poprowadził moją ciążę

bardzo bardzo dobry lekarz, który za darmu świetnie poprowadził moją ciążę