Jolanta Langer-Kużel

Internista, Lekarz rodzinny

2,5
2,6

Nie polecam. Pani doktor jest nieuprzejma, niechętna do wydawania skierowań, trzeba się o wszystko prosić wielokrotnie. Po czasie okazało się, że kartoteka była prowadzona niedbale, nie ma wzmianek o starszych wynikach, które trzeba było mieć na oku. Na wieść o diagnozie nowotworu u mamy Pani doktor stwierdziła jedynie, że u niej w rodzinie na ten rodzaj nowotworu zmarły 3 osoby. Bardzo pokrzepiające. Na dodatek Pani doktor miała pretensje, że udaliśmy się z mamą na SOR, skoro miała umówioną wizytę w innej poradni. Jak widać lepiej cierpieć i zamawiać trumnę.

Nie polecam. Pani Doktor, była od początku wizyty bardzo nie uprzejma, wręcz zwyczajnie chamska a nawet złośliwa. Z poważnych objawów jak utrata przytomności Pani Doktor nic sobie nie zrobiła. Wystawiła tylko skierowanie do neurologa, zero badań z krwi, jakiś wywiad z pacjentem. Zwykła strata czasu w poczekalni. Czasami lepiej zejść ze „sceny” w porę niż usilnie pomimo braku cierpliwosci i nowoczesnej wiedzy zajmować stołek dla młodych i bardziej kompetentnych lekarzy.

Przystepnie wyjasnione zalecenia, potrzebne informacje rozpisane. Nie moge nic zarzucic negatywnego. Widac, ze kekarz z powolania

Zaskoczyla mnie kompleksowosc wywiadu podczas wizyty idlatego wystawiam opinie. Polecam z cala pewnoscia!

Mila i kompetentna osoba. Tlumaczy zalecenia w przystepny sposob. Moim zdaniem, lekarz z powolania i przydaloby sie wiecej takich

Szczegolowy wywiad i w bardzo jasny sposob wytlumaczone leczenie. Nie bagateluzuje objawow, w uzasadnionych przypadkach wysula na dodatkowe badania.

Lekarka faktycznie bardzo opryskliwa- potrafi nawrzeszczec na pacjentów, tak jak na mnie dziś- ze to moja wina i bezmyślność, ze jestem chora. Gubi się w tym co mówi, zmienia teorie- z wiedzą medyczną niewiele ma to wspólnego. Przewraca oczami, krzyczy, niestabilna emocjonalnie- nie pomaga, stawia błędne diagnozy (najłatwiej wszystkim wmawiać grypę)- przy dzisiejszych standardach jej zachowanie jest niedopuszczalne, jeszcze nikt mnie tak nie potraktował. Darujcie sobie tę lekarka, szkoda czasu.

Wszystkie choroby takie jak: zapalenie oskrzeli, zapalenie zatok, angina ropna leczy u małej chudej dziewczynki tym samym antybiotykiem w najwyższych dawkach... Za każdym razem wielki problem aby wydać jakiekolwiek zwolnienie. Jakiekolwiek inne problemy zdrowotne bagatelizuje. Jest opryskliwa. Niechętnie wydaje skierowania do specjalistów. Szczerze nie polecam.

Nie potrafi zdiagnozowac prostej choroby nawet po niezliczonych wizytach, na uwagi reaguje nerwowo ,oczy jej wykręcają się w strone sufitu i coś mamrocze, wygląda na to,że jest bardzo niezadowolona

Szkoda czasu,nie wydaje skierowań do specjalisty. Taka zosia samosia. Byłem zmuszony przejść do innej przychodni .