Jolanta Łojewska

Alergolog dziecięcy

Brak czasu dla pacjenta.Szybko mówi aby jak najprędzej pozbyć się rodzica.Nie potrafi sama wytłumaczyć złych wyników ale nic dalej nie robi aby znaleźć przyczynę.

Cudowny człowiek. Lekarz z powołania. Tak bardzo serdecznie zajęła się moim dzieckiem, że do teraz mam łzy w oczach. Pełen profesjonalizm. Dziękujemy z całego serca

ja jestem teraz z trzy tygodniowym synkiem w szpitalu na oddziale u tej pozal się boze pani doktor ładuje tak małemu dziecku antybiotyki że szkoda gadać brzuszek go boli wyniki wątrobowe mu skoczyło a tu w szpitalu nie rozumieją co się do nich mówi także wychodzę z synkiem na żądanie bo mi dziecko wykonczy ta cała pani ordynator .

Super lekarz, niezwykle kompetentny, wzbudza zaufanie i co najwazniejsze, unika antybiotykoterapii. Prowadzi moje dziecko od urodzenia. Kiedy jest potrzeba mozna z nia skonsultowac problem nawet telefonicznie! Polecam goraco.

bardzo nieprzyjemna, nie ma podejścia do dzieci,a rodzicow traktuje jak powietrze,nie ma czasu na rozmowe rodzicami,nie wiem co ona tam robi bo na ordynatora sie nie nadaje a co dopiero na lekarza,jak sie chodzi do niej prywatnie to jeszcze jakos czlowieka traktuje.

Super!! Pani Doktor wzbudza pełne zaufanie jako lekarz i jako człowiek:-))

Super!! Pani Doktor wzbudza pełne zaufanie jako lekarz i jako człowiek:-))

pani doktor jest uprzejma, rzeczowa, zorganizowana czasowo.pani doktor urzekła mnie drobnostką ale jakże istotną-najpierw czeka az dziecko sie uspokoi a dopiero później tłumaczy problem zdrowotny oraz metody leczenia( oszczędza to sporo czasu zdenewowanej matce, która ubiera rozpłakanego malucha jednoczesnie starając sie usłyszec jakie dawki leków podawać. Polecam!

Doktor Łojewska po prostu zna się na tym, czym się zajmuje, a przy tym potrafi poświęcić małemu pacjentowi i wystraszonemu rodzicowi odrobinę serdeczności, co niestety nie jest regułą u pediatrów i innych lekarzy.