lekarz Jolanta Majchrzak

Psychiatra

WSPANIAŁA LEKARKA TYLKO POZAZDROŚCIĆ PANI DR CIERPLIWOŚCI DLA PACJETOW SUPER LEKARKA BARDZO POMOCNA NINA

Panią Doktor poznałam w zeszłym roku w poznaniu, w przychodni na opolskiej zdziwiło mnie iż jest tyle ludzi jedna z pacjentek stwierdziła że u p. doktor łatwo jest o zwolnienie l4. Sama byłam świadkiem jak jedna z pacjentek spytał cyt" czy mam rozmienić 100 zł na dwie 50, gdyż ona musi dać p. doktor za l4, owa pacjentka spytał się również 2 pań które były w poczekalni. Wracając do mojego przypadku dr Majchrzak postawiła błędną diagnozę uznając mnie za wariatkę i wysyłając do Gniezna, tam stwierdzono załamanie nerwowe a jej diagnozę uznano za błędną. Także nie polecam nie miła nie sympatyczna i bardzo arogancka w stosunku do pacjenta, łapie za słowa. Jak komuś zależy na l4 proszę bardzo w innych przypadkach nie polecam, chyba że ktoś zdrowy chcę zwiedzić piękno szpitala w Gnieznie po błędnej diagnozie wielkiego pseudo autorytetu p, doktor. Renata

Pani Doktor jest osobą miłą, uprzejmą, empatyczną. Uważnie słucha i nigdy nie daje odczuć, że się spieszy i trzeba się streszczać baz względu jak dużo pacjentów czeka na przyjęcie. Wzbudza zaufanie i można jej powiedzieć o wszystkim. Pracuje nieraz do póżnych godzin i wygląda na zmęczoną. Jako lekarz jest także bardzo skuteczna. Dziękuję Bogom, którzy zupełnie przypadkowo "skierowali" mnie właśnie do niej. Leczę się od wielu lat. POLECAM ! Czupisław

Ponadto Pani Doktor robi ładne fotki. Nie będę owijał w bawełnę, zazdroszczę jej tego prawdziwka a w kalendarzu podwójnie.