3,2
2,9
3,1
2,4
2,6

Okropna kobieta. Wybraliśmy się z córką na wizytę endykronologiczna,aby sprawdzić czy z tarczyca wszystko ok. A dowiedzieliśmy się,że nasza córka jest niedożywiona💁🏻‍♀️ Wyniki ma super. Tylko akurat żelazo było minimalnie poniżej normy. I z tego względu pani doktor przepisała końską dawkę żelaza dla 4-latki twierdząc ,że ma anemię. 🤦🏻‍♀️ po konsultacji z dwoma innymi lekarzami dostaliśmy informację,że takich leków nie podaje się tylko dlatego,że ktoś ma słabsze wyniki żelaza. Tylko trzeba zrobić szersze badania w tym zakresie. Powiedziała,że mamy przyjechać na wizytę za 2 miesiące. Wyników może nie będzie musiała oglądać,ale chociaż zobaczy jak dziecko wygląda 💁🏻‍♀️ Panie z przedszkola,Pani logopeda,Pediatra i lekarz rodzinny nie widzą,żeby dziecko było niedożywione ale mądra pani doktor twierdzi,że tak jest 💁🏻‍♀️ Napewno na kolejną wizytę nie pojedziemy. Szkoda naszego czasu na kolejną wizytę. Z mężem nawet nic nie mogliśmy powiedzieć,ponieważ pani doktor sama sobie odpowiadała 😅 Poszukamy endykronologa z prawdziwego zdarzenia.

Nie polecam, byłam u niej jako nastolatka. Zadufana w sobie traktuje pacjentów bardzo źle. Mam traumę po tej wizycie. Zero wiedzy, kompetencji, robi łaskę. Jej zalecenia są błędne, co odbiło się na moim zdrowiu w wieku dorosłym.Uważa się za nie wiadomo kogo. Proszę zgłaszać nieprawidłowości do IL. Nie powinna nikogo leczyć, najgorszy „lekarz” z jakim miałam do czynienia.

Ostrzegam !! Ta kobieta postawiła błędną diagnozę w kierunku tarczycy i na to leczyla... Nie miła, bez kultury, wszystko wie lepiej, nie słucha co się do niej mówi... Niestety byłam na kilku wizytach z mamą jako nastolatka i nikomu nie polecam... Mam straszny uraz i okropnie wspominam ten czas. Taka osoba nie powinna być lekarzem. Człowiek na nieodpowiednim miejscu :/

Bardzo dobry specjalista pediatra jak również endokrynolog. Córka od 7 lat kontroluje tarczyce pod czujnym okiem Pani Doktor ktora nie bagatelizuje nawet najmniejszych zmian. Natomiast 3 letni syn zauroczony otwiera buzie do badania. Spokoj dzieci podczas wizyt i moje zaufanie. Polecam bardzo.

Kompetencja i profesjonalizm Pani Doktor było dla mnie na bardzo wysokim poziomie. Potrafiła w bardzo precyzyjny sposób rozwiązać mój problem i szybko wydać opinię,która obecnie skutkuje tylko samymi pozytywami w moim organizmie .Polecam bardzo Panią Doktor jako specjalistę endokrynologa,gdyż Jej podejście do Pacjenta oraz wiedzą jaką posiada świadczy tylko wysokiej elokwencji w każdym calu.

To jaki ma charakter nie jest najważniejszą sprawą. Znam wielu ludzi mało empatycznych ale super specjalistów. Najgorsze jest to, że przepisuje takie dawki leków, których wypiera się przy kolejnej wizycie. Dotyczy to medykamentów wypisywanych na receptę, więc warto zachować ksero recepty i karteczkę odręcznie wypisaną z dawkowaniem. Nie zmieni to jednak nic, oprócz tego, że będziecie w 100 procentach przekonani, że czas szukać innego endokrynologa. W przypadku tej Pani nie istniej również coś takiego jak kontynuacja leczenia. Płacicie za każdym razem i t wcale nie mało

Tak stwierdzam że P. Majewska jest dobrym lekarzem zna się na tym co robi ,nie jest od pogaduszek jest konkretna jak trzeba dać na badania to daje .Pomaga dzieciom i j jak na razie to jest moja opinia.

Byliśmy z żoną i dwójką dzieci. Trudno ocenić cokolwiek innego gdy spotyka się człowiek z taką arogancją. Postać w kontakcie lekarz-pacjent odpychająca. Duży niesmak po wizycie.

Szkoda mówić. Pani doktor przyjmuje gdzie może i w szpitalu i prywatnie, każe umawiać się przez telefon w określonych godzinach po czym kiedy się dzwoni to pani mówi, że ona nie umówi, bo jest za późna godzina! Kiedy sama mówiła, żeby wcześniej dzwonić w tych godzinach. Szkoda słów- pani miła tylko jak ma humor...

Idąc do lekarza wymagam profesjonalnego podejścia- jak każdy. Nie liczę na to, że lekarz będzie uśmiechnięty od ucha do ucha, ale życzliwość oraz zachowanie tej kobiety pozostawia wiele do życzenia. Po drugiej wizycie stwierdziłem, że trzeci raz nie pójdę, ponieważ nie pozwolę, żeby ktoś mnie traktował w tak lekceważący i bezczelny sposób. Nie polecam wizyt u tej pani endokrynolog, no chyba, że zamierzacie Państwo iść prywatnie, wtedy będzie bardziej zaangażowana w sytuację zdrowotną.