lekarz Jolanta Marciniak

Laryngolog

Lekarz ok.. podejście bardzo super i zna się na tym co robi to nie pierwsza wizyta u pani doktor jestem zadowolony i polecam

Bardzo wszystkim odradzam tego „lekarza” Czytając komentarze na temat tej pani widziałam te negatywne jak pozytywne. Nie rozumiem dlatego nie wzięłam ich jako wyznacznik i udałam się z dzieckiem na wizytę. Zaczne od pierwszego wejrzenia, czyli ogólny wygląd tej pani. Gdy recepcjonistka powiedziała ze mamy iść za panią „doktor” do gabinetu 3 zwątpiliśmy kto jest lekarzem kto recepcjonistka. Pani Jolanta, ubrana w obcisłe leginsy i mocno przyległa bluzkę w koty daleko było do profesjonalnego stroju lekarza. Konsultacja lekarska Stawiliśmy się z mężem u pani doktor z 14 miesięcznym synem, ktory ...

Bardzo wszystkim odradzam tego „lekarza”

Zaczne od pierwszego wejrzenia, czyli ogólny wygląd tej pani.

Konsultacja lekarska
Stawiliśmy się z mężem u pani doktor z 14 miesięcznym synem, ktory od urodzenia boryka się z przytulanym noskiem. Zaskoczeniem dla nas było, ze pani J. nie zrobiła wywiadu i nie zadała żadnego pytania. Od razu kazała wziąć dziecko na kolana, chwyciła za aparaturę- długa metalowa rurę z kamerą, która czym prędzej trafiła do gardła naszego dziecka. Po sekundzie była w nosie krzyczącego syna. Diagnoza- refluks niewidocznyy. Stwierdziła, ze nie wie co syn je- powiedziałam ze chętnie przedstawię, aby dowiedzieć się co mu szkodzi. Stwierdziła, ze nie mamy na to czasu (była to około czwarta minuta wizyty). Największym zaskoczeniem była porada- abym POCZYTAŁA sobie w INTERNECIE na ten temat refluksu. Zaznaczyć muszę, ze syn nigdy nie miał refluksu o czym poinformowałam ta prania. Gdyby nie moje dodatkowe pytania i brak checi odpuszczenia aby udzieliła kilku odpowiedzi na moje pytania wizyta trwałaby dosłownie 5minut przy koszcie 200zl, płatne oczywiście gotówka, bez pokwitowania.

Jeśli ktoś tak jak my rozważa wizytę u tej pani i za argument bierze posiadana aparaturę, dzięki którym może profesjonalnie zbadać to zdecydowanie odradzam! Nigdy nie byłam u tak nie profesjonalnego lekarza.

Bardzo dobra lekarz. Wytłumaczy po ludzku. Nie zgrywa ważniaka, nie śpieszy się. Konkretna i trafnie stawia diagnozy. Przy tym uśmiechnięta, miła i bardzo uprzejma. POLECAM!!!

POLECAM!!!

Bardzo dobry specjalista , kompetentna , uprzejma , natychmiast zdiagnozowała chorobę , dzięki czemu jeszcze jestem na tym świecie i cieszę się życiem jak kiedyś .

Bardzo dobry specjalista , kompetentna , uprzejma ,
natychmiast zdiagnozowała chorobę , dzięki czemu jeszcze
jestem na tym świecie i cieszę się życiem jak kiedyś .

szybko postawiła diagnozę, bardzo spostrzegawcza i miła. Ma wspaniały kontakt z dziećmi. Godnie polecam wszystkim.

Byłam u Pani Doktor kilka razy ze swoimi dziećmi, był też i mąż. Leczenie było czasami długie, pieniądze też nie małe, ale jeśli pomoc jest potrzebna od zaraz to nie ma innego wyjścia i trzeba iść prywatnie. Jak do tej pory nie zawiodłam się na Pani Doktor, pomogła już nie raz mojej rodzinie. Pozdrawiam. Izabela

Izabela

Lekarz odmawia przyjęcia na działającym oddziale nocnej opieki zdrowotnej odsyłając pacjentkę w stanie znaczengo pogorszenia stanu zdrowia do innej placówki zasłaniając się "niepodpisaniem umowy" na dany obszar miasta. Działa poza prawem byle żeby broń boże sie nie przepracowac

Zgadzam się z opinią poprzedniej osoby. "Mam jedno zdanie to, że ktoś ma sprzęt nie znaczy, że jest dobrym fachowcem. Pani doktor leczy szybko i drogo objawy, niestety nie umie znaleźć przyczyny. W leczeniu prostych spraw może Pani doktor jest dobra, gdy zaś pojawiają się prawdziwe problemy rozkłada ręce."

Miałam okazję być kilka razy i na wizyty wydałam kilka stów. Mam jedno zdanie to, że ktoś ma sprzęt nie znaczy, że jest dobrym fachowcem. Pani doktor leczy szybko i drogo objawy, niestety nie umie znaleźć przyczyny. W leczeniu prostych spraw może Pani doktor jest dobra, gdy zaś pojawiają się prawdziwe problemy rozkłada ręce. Miałam "przyjemność" być kamerowana kilka razy, nic nie zauważono. Inny lekarz bez kamery znalazł problem i dał skierowanie na odpowiednie badania (tomograf) czekam na operacje...

Doskonała, doświadcznona i kompetentna lekarka!!!

Doskonała, doświadcznona i kompetentna lekarka!!!