lekarz Jolanta Marciniak

Laryngolog

Bardzo dobra lekarz. Wytłumaczy po ludzku. Nie zgrywa ważniaka, nie śpieszy się. Konkretna i trafnie stawia diagnozy. Przy tym uśmiechnięta, miła i bardzo uprzejma. POLECAM!!!

POLECAM!!!

Byłam u Pani Doktor kilka razy ze swoimi dziećmi, był też i mąż. Leczenie było czasami długie, pieniądze też nie małe, ale jeśli pomoc jest potrzebna od zaraz to nie ma innego wyjścia i trzeba iść prywatnie. Jak do tej pory nie zawiodłam się na Pani Doktor, pomogła już nie raz mojej rodzinie. Pozdrawiam. Izabela

Izabela

Bardzo dobry specjalista , kompetentna , uprzejma , natychmiast zdiagnozowała chorobę , dzięki czemu jeszcze jestem na tym świecie i cieszę się życiem jak kiedyś .

Bardzo dobry specjalista , kompetentna , uprzejma ,
natychmiast zdiagnozowała chorobę , dzięki czemu jeszcze
jestem na tym świecie i cieszę się życiem jak kiedyś .

szybko postawiła diagnozę, bardzo spostrzegawcza i miła. Ma wspaniały kontakt z dziećmi. Godnie polecam wszystkim.

Przemiła, kompetentna. Polecam serdecznie... Wspaniała lekarka, zna się na swojej pracy, tłumaczy chorobę dokładnie sposób leczenia i to co najważniejsze pomaga!!!! świetne podejście do dzieci nawet tych maluchów które się boją. Po zabiegu wycięcia migdałka pani doktor mówi że można dzwonić nawet w nocy w razie gdyby coś się działo... Nie przepisuje leków w ciemno najpierw robi wymazy i inne dodatkowe badania... NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO MIAŁAM OKAZJĘ SPOTKAĆ.

Miałem wciąż uciążliwy kaszel, odwiedziłem wielu laryngologów mówili mi, że zatoki, dawali leki ale nie przechodziło, trafiłem do Pani doktor przeanalizowała mój przypadek zbadała dokładnie i przepisała leki, które pomogły. Po tygodniowej terapia zauważyłem, że powoli kaszel zanika. Polecam wszystkim tego lekarza, naprawdę warto

Miałam okazję być kilka razy i na wizyty wydałam kilka stów. Mam jedno zdanie to, że ktoś ma sprzęt nie znaczy, że jest dobrym fachowcem. Pani doktor leczy szybko i drogo objawy, niestety nie umie znaleźć przyczyny. W leczeniu prostych spraw może Pani doktor jest dobra, gdy zaś pojawiają się prawdziwe problemy rozkłada ręce. Miałam "przyjemność" być kamerowana kilka razy, nic nie zauważono. Inny lekarz bez kamery znalazł problem i dał skierowanie na odpowiednie badania (tomograf) czekam na operacje...

Doskonała, doświadcznona i kompetentna lekarka!!!

Doskonała, doświadcznona i kompetentna lekarka!!!

Zgadzam się z opinią poprzedniej osoby. "Mam jedno zdanie to, że ktoś ma sprzęt nie znaczy, że jest dobrym fachowcem. Pani doktor leczy szybko i drogo objawy, niestety nie umie znaleźć przyczyny. W leczeniu prostych spraw może Pani doktor jest dobra, gdy zaś pojawiają się prawdziwe problemy rozkłada ręce."

Lekarz odmawia przyjęcia na działającym oddziale nocnej opieki zdrowotnej odsyłając pacjentkę w stanie znaczengo pogorszenia stanu zdrowia do innej placówki zasłaniając się "niepodpisaniem umowy" na dany obszar miasta. Działa poza prawem byle żeby broń boże sie nie przepracowac