dr Jolanta Marczak

Do dnia dzisiejszego miałam dobre zdanie na temat Pani doktor, zmieniłam je gdy Pani doktor odmówiła pomocy i świadczenia dziecku z wysoką gorączką, mimo iż w kolejce przede mną była tylko jedna osoba a na korytarzu pusto, stwierdziła że ma za dużo zeszytów i mam przyjsc jutro. Jest to niedpouszczalne, do jutra może się rozwinąc cos o wiele gorszego zagrażającego życiu dziecka, tym bardziej iż kilka miesięcy wcześniej osłuchowo dziecko było czyste a tego samego dnia jechałam na pogotowie okazało się że to wirusowe zapalenia płuc, inna Pani która badała wówczas dziecko kazała podawac mu syrp prawoślazowy a nierównomierny oddech tłumaczyła wysoką gorączką, badania w szpitalu i zdjęcie wykazały zapalenie płuc z niewydelnością oddechową. Brak słów na naszą sycowską służbę zdrowia, diagnoza niepoparta jakimikolwiek badaniami, już nie pamiętam kiedy dostałam skierowanie na badania, dziś żałuję tylko że nie zażądłam od Pani Marczak na piśmie odmowy świadczenia dziecku z wysoką gorączką, jednak nie zamierzam pozostawic tej sprawy bez echa.

Takich lekarzy jak doktor jolanta to ze swieca szukac. zawsze profesjonalna obsluga.

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor.Dba bardzo o pacjenta i bardzo dokładnie wnika w historię choroby.Dobry specjalista.Polecam