dr n. med. Jolanta Markuszewska

Okulista, Okulista dziecięcy

Nigdy wiecej u tej lekarki :)) jak mozna operowac oko,ktore po zbadaniu przez lekarke bylo i tak zoperowane,po mimo tego ze nigdy na te oko nie bedzie sie widziec nawet po oporacji.tylko wziasc kase !!!!

powierzyłam tej lekarce mojego półtora rocznego synka, bo miał niedrożny kanalik łzowy, i 2-krotne płukania nic nie dały. Pani doktor dokonała sondowania, w pełnej narkozie, w asyście znakomitej anestezjolog. Tłumaczyła mi wszystko co będzie z synkiem robione, byłam spokojna, i wszystko się udało. Dziecko nawet się nie zestresowało całą wizytą.

Pani doktór jest osobą, która do naszego problemu podeszła z sercem. Zajęła się moją mamą. Jak wiemy osoby starsze nie mają zaufania do lekarzy jednak Pani dr potrafiła wzbudzić zaufanie mojej mamy i namówić ją do operacji. Uratowała mojej mamie wzrok.

Z pełną odpowiedzialnością polecam panią doktor Markuszewską jako znakomitą okulistkę. Jest kompetentnym lekarzem, ma dobre podejście do pacjenta i wzbudza zaufanie. Leczyłam rozwarstwienie siatkówki przy pomocy laseroterapii.

Jest bardzo miła.dba o pacjeta naprawde warto...

Jest bardzo miła.dba o pacjeta naprawde warto...

nie polecam, bo wydałam 8000 zł na zabieg który nie poprawił mi wzroku

nie polecam, bo wydałam 8000 zł na zabieg który nie poprawił mi wzroku

Odradzam. Ta klinika, to przedsiębiorstwo nastawione na zysk. Pacjent jest tylko źródłem kasy. Podstawą reklamy jest podpisana umowa z NFZ ale spróbuj się dostać na "kasę chorych" - zarejestrują - za kilka miesięcy - brak wolnych miejsc. Chcesz wiedzieć więcej napisz: sleza@interia.eu Gdy zorientowałem się, że wizyty u tej lekarz, to strata czasu i pieniędzy zmieniłem lekarza. Poprawić tego, co straciłem przez zmarnowany czas (starzenie się choroby oka) już się nie da ale mogę ostrzec innych. Omijajcie zakład Markuszewskiej z daleka.

Chcesz wiedzieć więcej napisz: sleza@interia.eu

Witam byłe przez przez panią dr.operowany na zeza bardzo miła i profesjonalmna obsługa jetem bardzo zadowolony .wcześniej byłem operowany w Warszawie przeż klinikę ''LASER '',Po operacji nastąpiły powikłania i zostałem na tzw.lodzie ,pani doktor Markuszewska nie bała sie poprawiać po innych partaczach-lekażach.Pozdrawiam serdecznie panią doktor i bede wszystkim poleał Tę klinikę .

Bardzo szczerze mogę polecić Panią Doktor Markuszewską. Jest przemiła osoba, bez wątpienia o bardzo dużej wiedzy i umiejętnościach. Przeprowadziła u mnie 2 zabiegi na oboje oczu i dziś widzę spowrotem wszystko tak jak kiedyś. Serdecznie Pani doktor dziękuję i pozdrawiam. Janusz P.