Jolanta Masłowska

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Nigdy się nie zawiodłam. Cieszę się , że mój synek jest pod taką opieką.

Polecam. Najlepsza Pani Doktor na świecie. Dzięki niej syn miał szybką diagozę poważnej choroby a co za tym idzie, szybciej wdrążone leczenie.

Od dziecka uczęszczam do Doktor Jolanty Masłowskiej i za każdym razem przypisała mi trafne lekarstwa, dzięki którym doszedłem do siebie. Polecam!

Bukowa cała mi się nie podoba pracują tam niektórzy debilni ludzie ale także fajni, pania masłowska doliczam do tych 1, jest nie miła,ANTYBIOTYKI oczywiście DUOMOX na 1 miejscu ;p ,zamknieta w sobie,sztywna,aktoreczka, to moje zdanie koniec ;p

,zamknieta w sobie,sztywna,aktoreczka, to moje zdanie koniec ;p

Nie lubię jej na wszystko przepisuje antybiotyki nie polecam czuje od niej chłód jak się wchodzi do gabinetu :I

Moje rodzeństwo i ja jesteśmy leczeni u pani Doktór od kilkunastu lat i jesteśmy zadowoleni.Ze względu na trudną sytuacją materialną na panią Doktór możemy zawsze liczyć , że wypisze tanie i skuteczne leki.

Polecam Dr. Masłowską ! jest bardzo uprzejma i miła. Nie mam jej nic do zarzucenia :) leczyłam się u niej od małego. Warta zaufania.

leczyłam się u niej od małego.
Warta zaufania.

Tragedia, wiecznie niezadowolona, nie mająca czasu i niemiła osoba. Podczas wizyty z noworodkiem była zirytowana tym, że dziecko płakało, nie udzieliła informacji o szczepieniach. Nie polecam.

nie polecam, brak dokladnej szczegolowej wiedzy w waznych chorobach, sporo bledow w diagnozowaniu, lekarz dobry na katar nic poza tym

nie polecam nie ma zielonego pojecia o leczeniu dzieci na kazdy katar pisze antybiotyk.