dr Jolanta Michalak-Tlappa

Laryngolog dziecięcy

zobaczymy co dalej na ta chwile bez komentarza

zobaczymy co dalej na ta chwile bez komentarza

Na zadane pytania odpowiada z musu...Dla córki starała się być miła,ale musiałam to jakby z pani doktor 'wymusić' ..chyba sie gdzieś śpieszyła,bo naprawde niechetnie odpowiadała na pytania...pewnie gdyby wizyta była płatna byłoby inaczej..

Wspaniała Lekarka. Potrafi celująco określić przyczynę choroby. W ogromnym skupieniu bada chorego. Jej diagnoza i zapisywane leki są zawsze trafione w 10! Stara się omijać antybiotykoterapię. Cała nasza rodzina się u niej leczy już od 11 lat. Polecamy Panią Doktor.

PANI DOKTOR JEST PRZY KAŻDEJ WIZYCIE WYRAŹNIE ZMĘCZONA. REAGUJE ZNIECIERPLIWIENIEM NA PYTANIA. JEST AROGANCKA I NIEPRZYJEMNA. CZŁOWIEK CZUJE SIĘ PRZY NIEJ JAK ZERO MIMO SKOŃCZONYCH STUDIÓW I SPECJALIZACJI! DZIECKO SIĘ JEJ BOI-KAŻDA WIZYTA TO DLA NAS TRAUMA!

Pani Doktor była wyraźnie zniecierpliwiona podczas wizyty, na którą czekaliśmy ponad miesiąc. Odpowiedzi na niemile widziane pytania udzielane były zdawkowo z lekceważącym, wręcz aroganckim tonem.