lekarz Jolanta Miernicka

2,6
1,9
1,9
2,4

Nie polecam. Poszłam, żeby ktoś kompetentny obejrzał znamiona melanocytarne dermatoskopem, a zostałam wyśmiana, że takich nie mam, a jest ich kilkanaście jak nie kilkadziesiąt

Pani doktor była wobec mnie bardzo niegrzeczna i niekulturalna. Wizyta trwała bardzo krótko. Pani doktor nie zleciła wykonania żadnych badań laboratoryjnych, mimo, że mam poważne problemy z trądzikiem. Powiedziała, żebym na następną wizytę przyszła zanim skończą mi się leki i żebym zarejestrowała się rano. Ja zapytałam, czy nie można zapisywać się na następne wizyty, bo pracuję i nie mam czasu rano. Na to Pani doktor Miernicka odpowiedziała, żebym się cieszyła, że w ogóle pracuję, bo dużo osób nie ma pracy. Ja odpowiedziałam jej, że bardzo się z tego cieszę, bo wiem doskonale,jaka jest sytuacja na rynku pracy.
Moim zdaniem była to arogancja z jej strony. Uważam, że jest to osoba,która sama nie szanuje swojej pracy ani swoich pacjentów. Zdecydowanie odradzam wizyty u tej Pani doktor.

No to po co do takiej osoby chodzić? Ja tam znalazłem idealną dermatolog.

No to po co do takiej osoby chodzić? Ja tam znalazłem idealną dermatolog.

Polecałabym inne podejście do pacjenta. A nie traktowanie go jak zło konieczne lub totalnego imbecyla

Pani Doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem. Leczenie jest dość drogie, ale warto. Bardzo kompleksowe podejście do problemu. Może Pani Doktor nie jest wybitnie miłą osobą, ale lekarz powinien być przede wszystkim skuteczny a miło porozmawiać to można z kolegą :)Gorąco polecam Panią Doktor!

Pani dr nie poświęca zbyt dużo czasu pacjentom, zaproponowane przez nią leczeni jest nieskuteczne, mimo, że wielokrotnie mówiłam, żeby przepisała mi coś innego.

Nikomu nie polecam tego lekarza - po wielu tygodniach leczenia, które nie poskutkowało, a jedynie zrobiło spustoszenie w moim portfelu (leki należały do tych najdroższych) pani dr stwierdziła, że ja te leki jem, bo to nie możliwe żeby nie pomogły!! Zero szacunku do pacjenta (zwłaszcza, że nie wiedziała ze jestem pracownikiem służby zdrowia), opryskliwa i niekompetentna! Wystarczyła jedna wizyta u innego lekarza aby rozwiązać moje problemy z cerą i to niedrogim kosztem. Stanowczo odradzam!

Uważam, że Pani doktor to świetny specjalista. Ma indywidualne podejście do pacjenta, a przy tym jest bardzo sympatyczna.Polecam wszystkim borykającym się z problemami dermatologicznymi.