Pani Doktor wg nas jest wzorowym lekarzem i specjalistą. Ilość empatii i altruizmu dla małego pacjenta ma Pani ogromną. Bardzo jesteśmy wdzięczni za pomoc naszej 9 miesięcznej Lilci z uszkiem. Polecamy każdemu.

Polecamy każdemu.

Byłam z synem u pani Mniszek, ale była bardzo nieuprzejma. Z dzieckiem postępowała niedelikatnie a pod koniec wizyty powiedziała, że "przyjmuje w prywatnie w Czeladzi, ale i tak was nie stać". Nie polecam! Brak podejścia do dzieci i straszenie.

Polecam Panią doktor jako otolaryngologa. Bardzo profesjonalne podejście do małego pacjenta. Uprzejmie i rzeczowo tłumaczy wszystkie etapy leczenia. Zabieg i pobyt w klinice również oceniamy pozytywnie, wszystko przebiegalo sprawnie i bez powikłań.

Stracony czas i pieniądze. A wystarczyło przeczytać opinie przed wizytą... Pani doktor już na wejściu arogancka. Przyszłam z konkretnym pytaniem i nie dostałam odpowiedzi. Za to dowiedziałam się że mam nie karmić piersią w nocy. Za to lekarka mi wmawiała że skuteczne leczenie dermatologiczne które stosuje u mojego dziecka od pół roku jest złe. Tak laryngolog wie lepiej niż matka która jest z dzieckiem non stop i widzi co pomaga. Dodatkowo wmawiała mi ze czyszczę dziecku uszy patyczkiem. Czego nie robie ale do lekarki nic nie docierało. Czy to normalna praktyka teraz że się nie słucha co rodzic mówi i i tak wie swoje? Czy to normalna praktyka czy tylko u tej lekarki że rodzica traktuje się niepoważnie ? A dostałam również rady od pani laryngolog na temat diety dziecka i informacje że mam nie wysyłać syna do żłobka. Przepisala zyrtec. Miałam wrażenie że jej się chyba dziedziny pomylily. A syn po wizycie to szłochal przez sen taka była komfortowa i przyjemna dla niego. Już wiem dlaczego do laryngologa się czeka pół roku a u tej lekarki wolne terminy. Nie polecam.

Lekarz godny polecenia. Wyleczy, wytłumaczy, dobre podejście do młodego pacjent A. Jestem zachwycona. Nie przedłuża leczeni. Po prostu POLECAM

Nie przedłuża leczeni. Po prostu POLECAM

Byłam z 1,5 roczna córka u pani Mniszek. Córka od września nieprzerwanie ma kaszel i katar. Dostałam leki na alergię i rozkaz wynajęcia opiekunki do dziecka ( dziecko chodzi do żłobka) . Stwierdziła wadę słuchu ze względu na wysięk w uszach. Po wizycie u innego lekarza okazało się że dziecko ma powiększone migadly i nalot na migadalach, oraz obturacyjne zapalenie oskrzeli. Pani doktor nie słuchała co mamy do powiedzenia na temat objawów .postawiła diagnozę na samym początku zganiając winę na żłobek. nie polecam! !!!

Pani dr Mniszek jest również specjalistą otolaryngologii dziecięcej. Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz. Leczy i operuje naszego syna od kilku lat na różne schorzenia. Ma podejście do dziecka i jest przemiła. Nigdy nie odmówiła nam pomocy nawet w czasie wolnym od pracy. Zdarzyło się nawet w awaryjnej sytuacji, że zaprosiła nas do domu aby pomóc dziecku w chorobie. Można na nią zawsze liczyć - operowała syna już dwukrotnie i zawsze wiem, że dziecko jest w dobrych rękach. Polecam wspaniałą Panią doktor!