Pani dr Mniszek jest również specjalistą otolaryngologii dziecięcej. Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz. Leczy i operuje naszego syna od kilku lat na różne schorzenia. Ma podejście do dziecka i jest przemiła. Nigdy nie odmówiła nam pomocy nawet w czasie wolnym od pracy. Zdarzyło się nawet w awaryjnej sytuacji, że zaprosiła nas do domu aby pomóc dziecku w chorobie. Można na nią zawsze liczyć - operowała syna już dwukrotnie i zawsze wiem, że dziecko jest w dobrych rękach. Polecam wspaniałą Panią doktor!

Wciąż poszukujesz "Alergolog dziecięcy Katowice"?

Andrzej Bożek

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum