mgr Jolanta Morawska

Rehabilitant

Pani Jolanta to świetna rehabilitantka ,zawsze służy pomocą, radą, dzięki niej moja mama doszła do świetnej sprawności .Dziękujemy !!!!!!!!!!!! Mogę polecić Panią Jolę w 100 procentach a innym poradzić ,aby się nie zastanawiali i wybrali właśnie Panią Jolę.

Wielokrotnie byłam pacjentką Pani Jolanty Morawskiej i za każdym razem pod wrażeniem Jej profesjonalizmu i empatii. To rehabilitantka - fizjoterapeutka traktująca swoją pracę z wyjątkowym oddaniem. Myślę, że Pan M.Nenko nie pogniewa się jeżeli napiszę, że całkowicie podpisuje się również pod Jego opinią. Z całego serca polecam.

Polecam bardzo! Jest rzeczową, kontaktową, ciepłą i przesympatyczną osobą. Doskonały fachowiec, posiadający dużą wiedzę i umiejętności. W jasny sposób umie wszystko wytłumaczyć odnośnie leczenia, terapii itp. Osoba, która cały czas pogłębia wiedzę jeżdżąc na różne kursy i konferencje. Uratowała mój bark po wypadku, gdzie lekarze sami byli zdziwieni, gdyż mówili, że nie będę nim ruszał. Ponadto jest to osoba do której w każdej chwili można zadzwonić z problemem i która postara się wszystko wytłumaczyć lub pokierować w odpowiedni sposób. Bardzo polecam !

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Wrocław"?

Komeńskiego 16
Prywatna Praktyka Lekarska