Miałam olbrzymie problemy z odcinkiem krzyżowo-lędźwiowym. Nie miałam czasu na dojazdy do gabinetu rehabilitacji postanowiłam poszukać rehabilitanta, który dojedzie do mnie i znalazłam Panią Jolantę na stronie www.domowyrehabilitant.pl. Po konsultacji Pani Jola postanowiła zastosować tkankowanie (nie wiem czy tak fachowo się mówi) przyznam, że bolało podczas namego zabiegu, ale po 2 dniach stałam na własnych nogach a ból w 90% ustąpił. Po zakończeniu wszystkich zabiegów byłam jak nowo narodzona. POLECAM!!!! i na pewno przy kolejnym bólu wróce do Pani Joli :D

Bardzo dobra rehabilitantka, miałem problemy kręgosłupem a po serii zabiegów bóle ustąpiły.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Wrocław"?

Przychodnia Multi-med
PL.Św. Macieja 2