Jolanta Niekrasz

Neurolog

2,2
2,2

Kuriozum nie lekarz! Niekompetentna , wręcz opryskliwa! Szkoda skierowania! Nie diagnozuje choroby tylko usiłuje udowodnić ,że twoje dolegliwości to omamy, halucynacje czy wręcz hipochondria.

Lekarz bez powołania, ironiczna kobieta, żadnego podejścia do pacjenta, bezczelna i opryskliwa. Nie polecam nikomu wizyty u tej kobiety!!!!!! Brak szacunku i zrozumienia dla pacjenta!!!!! Trafiłam do niej przez lekarza ogólnego i bardzo żałuję tej wizyty.

Nie polecam nikomu wizyty u tej kobiety!!!!!!
Brak szacunku i zrozumienia dla pacjenta!!!!!
Trafiłam do niej przez lekarza ogólnego i bardzo żałuję tej wizyty.

ODRADZAM WSZYSTKIM TEGO LEKARZA, jeśli w ogóle można nazwać ją lekarzem!!!! Opryskliwa, niekompetentna, ironiczna baba! Traktuje człowieka z góry. Od samego początku sprawia wrażenie, jakby pracowała za karę! Do tego wtrąca ironiczne i głupie komentarze! Tak się zachowuje lekarz?! Nie dość, że niczego nie dowiedziałam się na wizycie u "szanownej pani doktor", to jeszcze na sam koniec pomyliła się i wypisała mi złą receptę, z danymi jakiegoś poprzedniego pacjenta. Na stwierdzenie, że się pomyliła ze wszystkim, łącznie z numerem pesel (dodam, że jestem rocznik 86 a ona wpisała mi 35....), z wielkim "bulwersem" odpowiedziała mi, że mam się nie dziwić, bo ona o tej godzinie (była godz. po 17:00)to już cytuję "w ogóle nie myśli i nie widzi na oczy". Skandal!!!! To ja się pytam, jak ten człowiek leczy ludzi, skoro ma problem ze zwykłym wypisaniem recepty!!!! NIKOMU, nawet największemu wrogowi NIE POLECAM TEGO PSEUDOLEKARZA, który traktuje pacjenta jak śmiecia!!!

Zdecydowanie nie polecam. Jak ktoś chce sie załamać to niech się wybierze do tej lekarki. Miałem operację guza mózgu. Lekarze przed operacją jak się później dowiedziałem dawali mi bardzo mało szans na jakieś funkcjonowanie i przeżycie. Po operacji jestem ponad rok. Funkcjonuje nieźle jak na to by sie mogło spodziewać. Chodzę sam, mam kłopoty z zamknięciem oka do końca, kłopoty z utrzymaniem równowagi i mentlik w oczach. Generalnie czuje się jak bym był cały czas pijany - jak bardziej zmęczony to więcej. Byłem już u kilku neurologów ale ta pani bije wszystkich na łeb. Nie użalam się nad sobą ale nawet jakby mój przypadek już nie miał żadnych szans na poprawę to przynajmniej nadzieja. Psychicznie człowiek po takiej wizycie lepiej by się czuł. A tu nic. Zadnych wskazówek co robić dalej. Miejsca gdzie się udać, co brać, czy coś można jeszcze zrobić. Jak spytałem się czy można coś zrobić z moim okiem by do końca się zamykało (korekta plastyczna - wiem że takie robią) co usłyszałem w odpowiedzi od pani doktor - można coś zrobić - zaszyć. Od razu coś innego przyszło mi do głowy - by ta lekarka cos innego sobie zaszyła - nie chce tu opisywac co bo nie chcę być wulgarny. Jak można coś takiego powiedzieć pacjentowi. Nawet człowiek który nic się nie zna na neurologii ale mający trochę taktu coś innego by powiedział by do końca nie załamać pacjenta. Jednym słowem tragedia. Chyba pani lekarz nie powinna być lekarzem i robyć cos innego - chyba że to jest taka metoda terapii (chodź nie wierze w to) by człowiekowi powiedzieć że jest tak jak jest nic już nie mozna dalej z tym zrobić. Chyba że ta lekarka nie wie co można jeszcze zrobić, ma za małą wiedzę. Wiem jedno - nawet jak mój przypadek jest trudny i skomplikowany chyba nie powinno się odbierać nadziei człowiekowi i nie załamywać go do końca.

Opryskliwa, ironiczna, niekompetentna.Zdecydowanie nie polecam

Opryskliwa, ironiczna, niekompetentna.Zdecydowanie nie polecam

Niestety nie polecam i zgadzam sie z negatywnymi opiniami pacjentow

Niestety nie polecam i zgadzam sie z negatywnymi opiniami pacjentow

Dołączam do grona zadowolonych.Doceniam dobry kontakt z pacjentem.Udziela bardzo dokładnych informacji natemat choroby i dalszego postępowania.Ustala wizyty kontrolne.Polecam wiem że trudno się dostać do doktor ale warto.Małgorzata.

Jestem bardzo zadowowlona z prowadzenia mnie przez pania doktor Jolante Niekrasz.To kompetentna lekarka i konretna specjalistka w swojej dziedzinie.Przeprowadza szereg badan zanim poda diagnoze.Taki lekarz t oskarb.

Jestem szczesliwa ze leczy mnie wlasnie lekarz J Niekrasz i wszystkim ja polecam za ludzkie serce i ogromna cierpliwosc

podczas wizyty Pani doktor była nieuprzejma, mimo tego, że była to prywatna wizyta! bardzo szybko mnie zbadała, "na odwal". wypisała skierowanie do szpitala, nic mi nie wytłumaczyła. nawet nie wiecie, jak się może czuć 18-letnia osoba, u której stwierdza się podejrzenie SM i jeszcze się ją pogania, aby szybciej opuściła gabinet :( nie jestem jedyną osobą, która została przez Panią doktor potraktowana w podobny sposób. nie twierdzę, że lekarz powinien współczuć każdemu pacjentowi, ale wytłumaczyć pewne rzeczy trzeba, opowiedzieć coś o potencjalnej chorobie, metodach leczenia etc.