lekarz Jolanta Nowak jóźwiak

Zdecydowanie rewelacyjny lekarz! Wspaniałe podejście do dziecka a przy okazji również do rodzica. Spokojnie wszystko wytłumaczy, uspokoi rodzica jeśli ten ma jakieś wątpliwości, jest sympatyczna, uprzejma, wesoła(!), powiedziałabym również, że zdecydowana i konkretna. Spokojnie bada dziecko dokładnie i poświęca wizycie tyle czasu, ile potrzeba.Chodzimy do niej z pełnym zaufaniem, a trafiliśmy zupełnie przypadkiem. Z całego serducha polecam!!!

Z całego serducha polecam!!!

Wspaniały, kompetentny lekarz z cudownym podejściem do dzieci.Moje wnuczki Zosia z problemami i Zuzia ją uwielbiają. Ja jako babcia jestem jej wdzięczna za wszystko co dla nich uczyniła.Słowa nie oddają tego co do niej czuję. Takiego lekarza rzadko teraz się spotyka.Rozmowa z nią zawsze konkretna ,jasna, profesjonalna. Roma

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor przez telefon zdjagnozowala powazna chorobe mojej corki. Dzis po szesciu latach leczenia moje dziecko jest zdrowe a ja bede do konca zycia wdzieczna Pani doktor za szybka reakcje i pomoc. Teraz lecze u Pani doktor i starsza i mlodsza corke i jestem w 100% pewna i spokojna o zdrowie moich dzieci. Polecam doktor Nowak wszystkim mamom i dzieciom.

Wspaniały lekarz,świetny fachowiec.Bardzo dokładnie bada dzieci.

Wspaniały lekarz,świetny fachowiec.Bardzo dokładnie bada dzieci.

Pani doktor była u mnie i prywatnie i przyjęła nas w poradni na Młodzieżowej w Chorzowie. Nam bardzo odpowiada jej leczenie, ponieważ nie zaczyna od antybiotyku, a dobór lekarstw w naszym przypadku był skuteczny. Zawsze wszystko wytłumaczy, nie spieszy się i jest bardzo serdeczna. Ja polecam :) Mój syn także ;)