lekarz Jolanta Nowak

2,9
2,4

Nie polecam !!! Zdecydowanie nie!! Podejscie do dziecka okropne ! Krzyczy na dziecko mówi , że dzieci są okropne ( przy rodzicach!) Skandaliczne zachowanie! Oschła , oziębła, uszczypliwa i łapie za słówka ... Nie wiem jak jest prywatnie bo bylam na NFZ ... Nie polecam ... Jak mozna być pediatra i byc tak okropnym dla dzieci ??! To po co wybierało sie taki zawód???!! Ma co raz mniej pacjetów kiedys byla jeszcze w miare przynaniej nie krzyczala na dzieci to pacjetów bylo wiecej teraz??? Pustki zawsze jest miejsce zeby sie zapisac .... NIE POLECAM !!!

Dyrektorze !!! Niech się w końcu pan obudzi !!!Ta pani (bo lekarzem jej nazwać nie można)to największy okaz gburostwa jaki znam.Śmię stwierdzić że brak jej jakich kolwiek kompetencji .Kompletnie się nie zna na tym co robi ,nie wspomnę już o podejściu do ludzi jak i dzieci. Typowe chamstwo i obłuda.Zdecydowanie odradzam !!!

Nie wiem ,co mogłabym dodać do tych negatywnych oczywiście opinii.Zdecydowanie nie powinna pracować z dziećmi.Słaby lekarz w diagnozie ,zachowanie skandaliczne.Myślę że nie ma własnych dzieci .Awans ordynatora oddziału na pewno dostała z nadania PO.

pani doktor to osoba oziębła, wyniosła,oschła, mało komunikatywna, niewłaściwa do pracy na oddziale pediatrycznym, ponieważ serca dla dzieci nie ma. Rodziców przebywających na oddziale z dziećmi traktuje z góry, nie przyjmuje żadnych uwag, nie prowadzi dialogu. Informacje jakie udziela są zdawkowe i ogólnikowe- niewłaściwa osoba na niewłaściwym stanowisku

Nie poleciłabym nawet najgorszemu wrogowi, gdy moje 4 miesięczne dziecko dostało wieczorem temperaturę 39 stopni i zadzwoniłam do pani doktor z wielką ironią stwierdziła ,że mnie nie przyjmie bo jest już zmęczona i jej się nie chce, dodam jeszcze,że niebyła to blacha sprawa bo na drugi dzień wylądowałam z dzieckiem w szpitalu.

Pracowała kiedyś w poradni na ul Wrocławskiej- koleżanki lekarki ją wyrzuciły , bo nikt nie chciał się do niej zapisywać. Wyjątkowo uprzejma ? To ciekawe ! Nieprzyjemna!wyniosła! (mimo że to gorzej niż jak bardzo, bardzo szara mysz). Miła w gabinecie? Widać pieniądz leczy nieuprzejmość- bo w szpitalu bez kija nie podchodź. Zdecydowanie nie polecam!!!

Polecam tego lekarza. Profesjonalne podejście do pacjenta, skuteczne leczenie i szybka diagnoza

Jako lekarz się sprawdza jednak myśle,że zupełnie niema podejścia do dzieci oziębła i bez uczuć.

Przemiła Pani doktor,leczy konkretnie i skutecznie.Polecam.

Przemiła Pani doktor,leczy konkretnie i skutecznie.Polecam.

Gorąco polecam! Wspaniała lekarka, kompetentna, ogromna wiedza i rewelacyjne podejście do dzieci!Swietnie kieruje swoim zespołem w szpitalu. Lekarz jakich mało!