lek. dent. Jolanta Nytko

Mam piękny, nowy uśmiech i za to jestem p.J.Nytko bardzo wdzięczna. Profesjonalizm, przemiła obsługa, warto było cierpieć,. Polecam

Po wielu stomatologach w moim życiu trafiłem przed laty do p. Dr. Nytko. Jeszcze nigdy nie byłem jakakolwiek wizytą rozczarowany, wręcz przeciwnie. Oprócz wysokiej klasy fachowości liczy się uprzejmość, miła atmosfera

Z czystym sumieniem szczerze polecam. Korzystam z usług p.doktor od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam. Jest bardzo oddana swojej pracy, pacjent jest dla niej naprawdę ważny. A do tego bardzo sympatyczna , stwarza miłą atmosferę , dzięki czemu stres nieco maleje:)

Zdecydowanie polecam panią doktor Jolantę Nytko. Miła i konkretna jej profesjonalizm uratował mi dwa zęby - zakwalifikowane do usunięcia przez konkurencję.