lekarz Jolanta Omiecina

Pani doktor to świetny empatyczny i cierpliwy specjalista w swojej dziedzinie godny polecenia, wszystko dokładnie tlumaczy w trakcie wizyty czułam się dobrze traktowana zaopiekowana

Wspaniała Pani Doktor dzieki której po wielu latach starań niebawem przyjdzie na świat nasz synek! Do Pani Doktor trafiłam przypadkiem ale juz po pierwszej wizycie wiedziałam,że jestem we wspaniałych rękach. Doktor bardzo kompetentna,wszystko dokładnie tlumaczy i wyjaśnia wszelkie wątpliwości, odpowiadając na każde pytanie (a nie ukrywam,że miałam ich sporo):)Pani Doktor bardzo ludzka, w trakcie wszystkich wizyt miły i bezpośredni kontakt, dzięki czemu nie czuje się stresu, a przy tym bardzo rzetelna! Czuć,że los pacjentki nie jest jej obojętny i jest w pełni zaangażowana [w krytycznych sytuacjach kontakt nawet poza godzinami pracy].

Dzięki Pani Doktor zaszłam w ciążę, choć już nie miałam nadziei, że to się w ogóle uda. Bardzo empatyczny i taktowny lekarz. Wyczerpująco tłumaczy wątpliwości. Przeprowadza badania bardzo dokładnie. Gorąco polecam!

Od pierwszej wizyty wiedziałam, że trafiłam do właściwego lekarza. Otwartość , życzliwość i zaangażowanie do domena Pani doktor. Zawsze chętnie odpowiada na pytania , w błyskawicznym czasie odpowiada na zapytania mailowe. Pomimo trudnego tematu jakim jest leczenie mojej niepłodności Pani doktor jest uważna na to , co się ze mną dzieje, poleca dodatkowe badania w przypadku , kiedy są one zasadne , korzysta ze sprawdzonych metod, ale modyfikuje terapie pod potrzeby pacjenta, szuka najlepszego rozwiązania , które będzie służyło. Polecam z 100 % przekonaniem,

do dr Omiecina trafilam przypadkowo. Na pierwszej wizycie dr wywrozyla z usg , ze pewnie AMH wyjdzie ponizej 1 bo widzila malo pecherzykow wiec warto sie zastanowic nad ivf.Po wizycie beczalam . AMH wyszlo 1.7, pecherzykow widocznych zaraz po okresie do 11 (dr Omiecina nie wspomniala, ze przed okresem moze byc slabo widac pecherzyki). Na drugiej wizycie poprosila mnie o te same wyniki co na pierwszej I w ogole jakby nic o mnie nie wiedziala. Na tym zakonczyla sie wspolpraca

U Pani doktor zjawiłam się w związku z koniecznością wykonania badania drożności jajowodów- sono hsg w klinice invimed. Pani doktor jest osobą niezwykle miłą, zaskoczyło mnie tak pozytywne podejście do pacjenta! Bardzo zależało nam na szybkim terminie badania, w krótkim czasie wszystko zostało zorganizowane, otrzymałam nawet nr do Pani doktor aby przesłać jej ostatnie badanie, którego nie mieliśmy i ostatecznie umówić termin. Odnośnie samego badania drożności to spodziewałam się że będzie bolesne, choćby zakładanie cewniczka. Nie bolało nic a nic :) całość trwała 5 min, bardzo profesjonalne podejście i dobra ręka mimo że moja szyjka jest podobno długa. Oby więcej takich lekarzy, dziękuję.