lekarz Jolanta Orłowska

3,6
3,1
3,3
3,3

Pani doktor przyjmuje również w publicznej przychodni Hipokratesie. Jest małomówna, raczej robi wrażenie zniechęconej pracą i pacjentkami. Na temat ewentualnej choroby / dolegliwości trzeba wyciągać "siłą" wszelkie informacje, zadając serię pytań. Odpowiedzi się uzyska, ale samemu trzeba wszystkiego dopilnować by się jak najwięcej dowiedzieć. Pomimo tej, na pierwszy rzut oka, nieprzychylnej postawy, wydaje mi się, że jest kompetentnym lekarzem z dużym doświadczeniem. Podobno swego czasu pracowała również w szpitalu. W przychodni jednak b. oszczędnie wysyła na różne badania, zwłaszcza dodatkowe, gdyż "służba zdrowia" pieniędzy nie ma..." - tylko czemu pacjent ma na tym tracić ?! Może w gabinecie prywatnym jest inaczej. W każdym razie przez te "oszczędności" nie zostałam nawet powiadomiona że pewne badania dodatkowo dla pewności i bezpieczeństwa można było w mojej sytuacji wykonać, a zrobiłabym je prywatnie. Powiedział mi o tym inny lekarz, a gdy wspomniałam o nich pani doktor powiedziała właśnie o "oszczędnościach".... Jeśli ktoś wybiera się jednorazowo - ok, polecam, ale np. w ciąży i w dłuższym leczeniu - "tylko dla wytrwałych". Za dużo trzeba samemu doczytywac, dopytywać, dopilnowywać... Takie jest moje zdanie.

Na pewno jest lekarzem o ogromnym doświadczeniu i nie bawi się w czarowanie pacjenta pustym uśmiechem i potrafi powiedzieć to czego się oczekuje prosto z mostu, bez owijania w bawełnę. Faktycznie czasami trochę oschła. Mi zawsze bardzo pomogła, wielokrotnie też chodziły do niej moje znajome i nigdy nie narzekały. Jeżeli ktoś nie ma wielkich wymagań co do luksusowego gabinetu, plazm w poczekalniach i recepcjonistek, które to ę i ą to zdecydowanie polecam.

Mimo tego, ze chodzilam do prywatnego gabinetu u Pani Orłowskiej, to nie mogę jej polecic. Gabinet przypomina zwykle pomieszczenie, tylko tyle, ze jest wyposazony w "samolot" Karty pacjentow ma na zwyklych zgniecionch kartkach, ktorych czesto nie moze znalezc w stercie swoich dokumentow i zaklada na nowo. Totalny brak proesjonalizmu. Z Nie wspominając o tym, ze ani razu (na kilka wizyt) nie weszlam do gabinetu na czas. Zawsze ma mega spoznienie i tak czekam po 20, 25 min na wizytę. Omijając to, ze Pani w rejestracji jest nieprofesjonalna i niemila. Bylam ...

Karty pacjentow ma na zwyklych zgniecionch kartkach, ktorych czesto nie moze znalezc w stercie swoich dokumentow i zaklada na nowo. Totalny brak proesjonalizmu. Z Nie wspominając o tym, ze ani razu (na kilka wizyt) nie weszlam do gabinetu na czas. Zawsze ma mega spoznienie i tak czekam po 20, 25 min na wizytę. Omijając to, ze Pani w rejestracji jest nieprofesjonalna i niemila. Bylam swiadkiem jak nie zawsze odnosila sie do ludzi tak jak powinna.
Poza tym Pani jest typową materialistką, wizyta u niej (100zł), wysyla Cie na jakies badania (oczywiscie platne) by znowu z wynikami przyjsc do niej (następne 100zł).
To moja ocena. Bylam u Pani doktor kilka razy i wiecej sie tam niestety nie pojawie.

Do pani doktor chodzę od 19 lat. Przeszłam dwie ciąże. Lekarka oschła , małomówna , ale kompetentna. Zyskuje przy bliższym poznaniu.Czasami nawet się uśmiechnie.Polecam panią doktor każdemu.

W zasadzie bez uwag negatywnych. Z największych pozytywów to zajmuje się całościowo osobą, a nie tylko pojedynczym schorzeniem.

Witam. Byłam u tej pani doktor i jestem miło zaskoczona, mimo że jest to starsza pani jest bardzo wyrozumiała i sympatyczna,ponad to jest bardzo delikatna. na prawdę polecam:)

U pani doktor byłam na wizycie w ramach NFZ. Lekarz ospały, małomówny, chłodny. O wszystko musiałam sama się dopytywać, a na pytania otrzymywałam zdawkowe odpowiedzi. Stwierdzono u mnie bakteryjną infekcję pochwy. Pani doktor przepisała mi antybiotyki, które dały ulgę tylko na tydzień

Polecam wszytskim pacjentkom, które zamiast "plastikowej" uprzejmości oczekują wizyty u kompetnetnej, życzliwej i mądrej osoby. W mojej ocenie bardzo dobry lekarz.

Ja byłam u tej pani w publicznej przychodni. Jedno trzeba przyznać na 100% - nie jest zbyt rozmowa! Wszelkiej informacje trzeba od niej wyciągać! Ale tak szczerze mówiąc,to wydaje mi się, że jest raczej dobrym lekarzem. czyt. takim z dużą wiedza i doświadczeniem.

chodziłam do tej pani z pierwszą ciążą. o jakiekolwiek informacje na temat przebiegu ciąży trzeba samemu sie dopytywać.jej słowa: " gdyby było coś żle to bym pani powiedziała", będąc w 8 msc. ciąży mówi do mnie"gdyby nie pani byłabym już w domu, limit na dzisiejszy dzień juz wyczerpałam" super obsługa i zainteresowanie pacjentem.1 usg na całą ciąże. wiecznie niezadowolona i zmęczona.nikomu nie polecam.