lekarz Jolanta Osińska

Dermatolog

Bardzo miła kobieta, podchodzi do tematu wnikliwie. Nie sprawia wrażenia, że nie ma czsu i trzeba szybko zakończyc wizytę. Godzina wyznaczona przesuwa się, trzeba dłużej czekać.Polecam.

ta baba jest nieuprzejma, niekompetentna i traktuje wszystich pacjentów jednakowo, przepisuje te same leki i albo trafi albo nie. ja i moje koleżanki jesteśmy z niej bardzo niezadowolone, strata kasy i czasu. Poszukajcie innego lekarza, ja też muszę, bo teraz po jej "leczeniu" to normlnie mam masakre na twarzy ;(

Bardzo miła Pani doktor, kompetentna. Leczę się u niej od lat i jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Podchodzi do pacjenta osobowo, nie przedmiotowo.

bylo milo pieniazki zaplacilam i problemu na cerze sie nie pozbylam. tylko pieniedzy sporo z kieszeni sie pozbylam :(

naprawdę polecam, miałam poważne problemy na twarzy pomimi, że wiek dojrzewania miałam dawno za sobą. Pani Osińska wyleczyła mi twarz teraz mam piękną i gładką bez pryszczy!

Dla mnie po prostu fenomen... Pani Jola nie dość, że jest wspaniałym lekarzem, który jest kompetentny, jest również wspaniałym człowiekiem. Ma niesamowite podejście do dzieci, a dla dorosłych potrafi wszystko dobrze i zwięźle wytłumaczyć. Polecam bardzo i pozdrawiam :)

Dla mnie po prostu fenomen...

Lekarz ma pomóc bez względu czy prywatnie czy publicznie, a ta lekarka wcale się nie sprawdza, z pozoru umie zgrywać miłą i sympatyczną. Po prostu jak każdy komu zależy na szybkim zarobku. Mi u niej wizyty nie pomogły! W Białymstoku są świetni dermatolodzy!!

W Białymstoku są świetni dermatolodzy!!

Polecam... świetna dermatolog... Podchodzi do pacjenta indywidualnie, zna się na lekach, kremach i tonikach. Bez problemu pomaga w dobraniu odpowiedniego kosmetyku do twarzy a nawet ciała. Niczego przysłowiowo nie wciska. Dzięki niej dowiedziałam się o moich problemach skórnych z których nawet nie zdawałam sobie sprawy.. zwraca uwagę na wszystko. Jest godnym zaufania lekarzem ..... !!!

Polecam... świetna dermatolog...

Pełny profesjonalizm, kompetencje i bezpośrednie podejście do pacjenta. Pani doktor nie tylko od razu rozpoznała chorobę, przedstawiła jej charakter, pochodzenie i metodę leczenia, ale także podeszła kompleksowo do problemu i zleciła dodatkowe badania dla potwierdzenia diagnozy. Świetny kontakt, przyjazna, niewymuszona atmosfera. Polecam z czystym sumieniem.

Miałam problemy z cerą,pomimo wieku nadal wyskakiwały mi wypryski.Oczyszczania u kosmetyczek nie przynosiły rezultatów,leczenia u dermatologów równały sie wysokim kosztom maści i leków.Momentem przełomowym była wizyta u dr Osińskiej,polecam.