Jolanta Otocka-Wołyniec

Laryngolog

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Z całą stanowczością mogę polecić każdemu. Profejonalne podejście, nie lekceważy pacjenta, wykazuje zrozumienie. Po długich męczarniach z zatokami przepisała leki, dzięki którym ulżyło, podczas dokonywania zabiegu bardzo starannie mnie przygotowała, prosto i zrozumiale wytłumaczyła jak postępować w okresie pozabiegowym i doradziła jak uniknąć problemów w przyszłości. Życze sobie i innym takiego lekarza przy innych dolegliwościach.

Nareszcie trafiłam na kompetentnego z kompleksowym podejściem i uśmiechem laryngologa. Bardzo miła osoba a jednocześnie kategoryczna i wymagająca jesli chodzi o zlecone leczenie. Polecam.

Fachowość w każdym calu. jestem zchwycona podejściem, tłumaczeniem problemu, profesjonalizmem. Pani laryngolog na "6".

Najlepszy lekarz laryngolog.Musiałam jeździć do Wrocławia na zabiegi, a teraz w doktor wspaniała Pani Doktor Wykonuje to lepiej jak Wrocław. Polecam....

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Nysa"?

ulica Piłsudskiego 12A

Grzegorza z Sanoka 8