lek. dent. Jolanta Ożarek

Pani doktor z super podejściem do pacjenta. Bardzo empatyczna i dokładna. Podchodzi z dużym zaangażowaniem. Lekarz godny polecenia. 😊

Po pierwszej wizycie mojej córki (7 lat) byłam panią doktor zachwycona, ale na tym radość się skończyła: 1. przy każdej wizycie było opóźnienie w kolejce co najmniej pół godziny, chcąc ominąć nudne czekanie (bo co niby ma do zrobienia 7 latek czekając 30-40-50 minut na wizytę, a czasem musiała brać że sobą jeszcze maluszka półrocznego, bo nie było z kim zostawić) jednego (i to już był ostatni u tej pani) razu zapisalam się na 9 rano, jako pierwsza pacjentka, ale nie wiedziałam, że pani doktor zawsze się spóźnia (jak powiedziała ...

1. przy każdej wizycie było opóźnienie w kolejce co najmniej pół godziny, chcąc ominąć nudne czekanie (bo co niby ma do zrobienia 7 latek czekając 30-40-50 minut na wizytę, a czasem musiała brać że sobą jeszcze maluszka półrocznego, bo nie było z kim zostawić) jednego (i to już był ostatni u tej pani) razu zapisalam się na 9 rano, jako pierwsza pacjentka, ale nie wiedziałam, że pani doktor zawsze się spóźnia (jak powiedziała mi miła pani pielęgniarka - nie dłużej niż na 15 min)
2. pod czas jednej z wizyt zamiast leczyć zęby pani doktor usunęła mleczaka który i sam by wypadł za parę dni (pirwszy dolny mleczak, zgadzałam się na go usunięcie Ale myślałam że to będzie po wyleczeniu zepsutego).
3. Od samego początku u mojej córki było 5 zębów do leczenia, dzisiaj już była 5 wizyta A zostało jeszcze 2 ząbki do leczenia. Najpierw pani doktor wyleczyla zęby z małą ilością próchnicy, te najgorsze do tej pory są i już zaczynają boleć.
Jeszcze chciałam zaznaczyć że pierwsza nasza wizyta u pani doktor była 19 kwietnia, ostatnia 18 czerwca - taka kolejka, że najszybszy termin po zgłoszeniu jest dopiero za 3 tygodni, a na parę wizyt do przodu nie zapisują. Jeździliśmy do pani doktor na Korytnicka 42/44

Pani doktor jest przecudowna ,Bardzo wyrozumiala,cierpliwa i delikatna , nie zamienilabym na żadnego innego lekarza ,ufam pani doktor bardzo,jestem bardzo zadowolona

Od lat leczę się wraz z całą rodziną u p.Doktor i jestem bardzo zadowolona. Bardzo delikatna, zawsze cierpliwa. Leczy profesjonalnie i bezboleśnie. Odpowie na każde pytanie. POLECAM

Od lat leczę się wraz z całą rodziną u p.Doktor i jestem bardzo zadowolona.

Skandal!!!! Bierze w łapę na korytnickiej w przychodni!!!! Usługi na nfz wycenia jak sobie chce a kasę bierze do kieszeni!!!! Skandal!!!

Skandal!!!!
Bierze w łapę na korytnickiej w przychodni!!!!
Usługi na nfz wycenia jak sobie chce a kasę bierze do kieszeni!!!! Skandal!!!

Skandal!!!!
Bierze w łapę na korytnickiej w przychodni!!!!
Usługi na nfz wycenia jak sobie chce a kasę bierze do kieszeni!!!! Skandal!!!