lekarz Jolanta Ozuch

Zgadzam się. Sympatyczna kobieta, jest u niej bardzo miło. Osobiście pierwszy raz miałam z nią styczność i na pewno za rok do niej wrócę na takie samo badanie. Pozdrawiam Panią doktor Jolę Ozuch. :)

Bardzo profesjonalny radiolog, przejmuje się tym co dzieje się z pacjentką. Byłam u niej na usg gdyż poleciła mi ją koleżanka z pracy i nie żałuję. Robiła mi usg w Centrum Diagnostyki Medycznej Medix we Wrocławiu. Można liczyć na fachową i rzetelną poradę Pani doktor Jolanty Ozuch. Polecam i pozdrawiam Panią Jolantę. Mariola

Jeśli chodzi o Panią Jolantę Ozuch NIGDY nie miałam najmniejszego powodu do niezadowolenia. Uprzejma podczas badania usg,uśmiechnięta,sympatyczna,emanuje pozytywną energią. SZCZERZE POLECAM. Korzystam raz na rok również z mammografii.

KIEDYŚ KOLEŻANKA POLECIŁA MI TĄ RADIOLOG, OD WIELU LAT U DOKTOR OZUCH PRZEPROWADZAM ZALECANE KONTROLE. POLECAM BO NIE ZDAŻYŁO SIĘ ŻEBY PANI OZUCH MNIE KIEDYKOLWIEK ZAWIODŁA. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.

Pełne zaangażowanie w pracę i doświadczenie poparte wieloletnia praktyką. Wielka pasja i oddanie. POLECAM POLECAM POLECAM Panią Jolantę Ozuch z Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX we Wrocławiu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo sympatyczna Pani doktor, zawsze pomocna z dobrym podejściem do pacjenta o czym przekonałam się na ostatniej wizycie w Medixie. Polecam tą lekarkę w 100%!!!

Trafilam do gabinetu Pani Ozuch czytajac opinie na internecie. Jestem zadowolona z przeprowadzonego badania. Naprawde polecam i przy okazji dziekuje Dr. JOLANCIE OZUCH za pomoc

Jestem bardzo zadowolona. Podejscie lekarza bardzo profesjonalne i serdeczne, pacjent czuje się jak ktoś wyjątkowy ;). Polecam, Polecam i jeszcze raz polecam

Bardzo dobry lekarz, czy podczas usg czy na mammografi zawsze mozna na panią doktor liczyć. Zawsze wiarygodna !!

Pani doktora jest profesjonalna, sprzęt również jest profesjonalny, wszystkie badania wykonywane są na miejscu. gorąco polecam!!

Wciąż poszukujesz " Wrocław"?

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław
Wrocław

Pl.Hirszfelda 1/30