lekarz Jolanta Pasek-Surówka

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,5
1,8

Nie nazwałbym tej Pani doktorem, brak podstawowej wiedzy, brak jakiejkolwiek empatii. Licza się pieniądze, i czas: jeden pacjent, 5 minut i następny. Czas na emeryturę pani doktor.

Pani doktor bardzo szybko zdiagnozowała chorobę mojego syna. Mało wylewna w słowach, ale konkretna i czułam się zaopiekowana. Lubie takich lekarzy. Wcześniej zostałam odesłana z innej placówki od polecanej pani doktor.

Brak zaangażowania i kompetencji. Dr stawia diagnozę bez badania aby tylko pozbyć się pacjenta i kłopotu.

Brak zaangażowania i kompetencji.
Dr stawia diagnozę bez badania aby tylko pozbyć się pacjenta i kłopotu.

Pani doktor początkowo sprawiała wrażenie zdystansowanej jednak dzięki jej trafnej diagnozie córeczka otrzymała dobre leczenie, po wczesniejszej wizycie u innego pediatry, który całkowicie zignorował mój niepokój. Nie należy do wylewnych w ciepłych słowach jednak profesjonalnie udzieliła mi pomocy. Jestem jej wdzięczna.

Pani doktor nie nadaje się na lekarza jest złośliwa kpiąca i nie umie rozmawiać z pacjentem. Jeżeli dziecko zachoruje wmawia rodzicowi że to jego wina i dziwi się że rodzic nie umie diagnozować choroby okropny lekarz nie polecam.

Przez cały czas wizyty w gabinecie pani doktor była wyniosła i w złośliwy i kpiący sposób odnosiła się do pacjenta.