lekarz Jolanta Pendrasik

Internista

Niech ta pani lepiej juz nigdy nikomu nie robi gastroskopii ,bo więcej robi złego niż korzystnego Badanie wykonane technicznie bardzo żle -uszkodzony przełyk ,a poza rym opis niw uwzględniał tego co istotne czyli choroby.W opisie p Jolanty było wszystko dobrze Istotą choroby był jednak przełyk Barreta ,a dodatkowo p. dr go jeszcze uszkodziła mechanicznie Porażka Badanie wykonane w Centrum" Klara "za kasę

Nie jestem zachwycona poradą lekarską internistyczno geriatryczną u mojej mamy Nic konkretnego Powielanie poprzedników w lekach ze zmieniona tylko nazwą a o składzie identycznym Oczekiwałam pomocy ale niestety nie tutaj ją otrzymałam Poza tym pani dr była miła i grzeczna i miło się z nią rozmawiało

Wciąż poszukujesz "Internista Częstochowa"?

MM-Med Częstochowa
Gajowa 44