lekarz Jolanta Podgrudna

Pani doktor pracuje w szpitalu i w czasie porodu jest niemiła i nieuprzejma. Przeżyłam z nią jeden poród i oby nigdy więcej jej nie spotkać. Komentarze do pacjentki też nie należą do uprzejmych. Myśląc że jest kimś sprawia przykrość i zero komfortu osobie rodzącej. Nie polecam spotkania na porodówce z Tą panią.

Super lekarz polecam w stu procentach .Prowadziła moje dwie ciąże jestem bardzo zadowolona byłam na wizycie prywatnej i na nfz i zawsze byłam traktowana bardzo dobrze przez panią doktor a jak miała urlop to zleciła dr turek aby przyjęła mnie w zastępstwie

Nie polecam!! Tylko brałaby łapówki i przyjmowała prywatnie ! Bardzo nieprzyjemna i chamska kobieta.

Pani doktor prowadziła moją ciążę jest super lekarzem godna zaufania .Pani doktor zna się na swojej pracy

doktor Podgrudna robiła mi cc,doktor Falkowski i doktor Kawka nie podjeli się,ponieważ był to duży płód którym zajęła się doktor Podgrudna.Jestem zadowolona i jak najbardziej chwalę sobie podejście doktor Podgrudnej.Tydzień po cięciu pojechałam do Jej prywatnego gabinetu na zdjęcie szwów rana zagoiła się na 5 jak powiedziała.Była to bardzo trudna operacja i pani doktor była dumna ze swojej pracy jak zobaczyła gojącą się ranę POLECAM!!!!

Byłam na kilku wizytach nigdy się nie zawiodłam.Bardzo mi pomogła.Jestem bardzo zadowolona

na wizycie rozmowa przebiegała w tonie uwłaczającym, na zadawane pytanie nie uzyskiwałam odpowiedzi, Pani doktor próbowała mnie nastraszyć i w podtekście dała do zrozumienie że następna wizyta powinna się odbyć w prywatnym gabinecie.

Zdecydowanie nie polecam, w pracy na oddziale jest tak pochłonięta ploteczkami przy kawce z położnymi, że zapomina o pacjentkach! Przez 2 godziny nikt do mnie nie zaglądnął, dziecko urodziłam prawie na korytarzu, gdy krzyknęłam, że rodzę dopiero wszystkie kobietki wybiegły ze swego pokoju...

Jesli wszystko jest ok, to wymyśli problem. Za bardzo chętnie kładzie do szpitala

Byłam raz u Pani doktor,potraktowała mnie bardzo powierzchownie,zachwała się nie profesjonalnie.Nie polecam.