lekarz Jolanta Podsiadło

3,1
2,9
3,1
2,9

Jestem bardzo zadowolona Pani doktor jest bardzo miła zna się bardzo dobrze na tym co robi najlepszy lekarz moim zdaniem.Polecam

Pani doktor Podsiadlo kilka razy uratowala wrecz mooja mame zawsze trafia z doborem lekow dla mnie to wspanialy lekarz

Moja jest krótka arogancka i niegrzeczna gdyby była możliwość nie wystawiłbym nawet tej jednej gwiazdki

Bardzo niesympatyczna osoba, traktuje pacjenta jak zło konieczne. Brak uprzejmości, arogancka i niegrzeczna. Kompetencji nie zdążyłam poznać, ponieważ wizyta trwała bardzo krótko bo niemalże zostałam zmuszona do wyjścia. Uważam, że te pozytywne opinie zostały zamieszczone przez samą panią dr Podsiadło lub przez jej znajomych. Negatywne opinie o tej pani słyszałam od wielu osób.

Zero podejścia do pacjenta arogancka Podważa kompetencje innych lekarzyb liczy się tylko sztuka za która można wziąć kase szczerze nie polecam panią

Zero podejścia do pacjenta arogancka

DZIEKUJE PANI DOKTOR PODSIADŁO JEST DOBRYM LEKARZEM I NIE WIEZE ŻE TAKIE BZDURY CO PO NIEKTORZY TU PISZA SA PRAWDA.JESLI IM SIE NIE PODOBA TO PŁACCIE ZA KAZDA WIZYTE A NIE NARZEKAJCIE DUZO MACIE PIENIEDZY TO PŁACCIE PO 100 200 300 ZŁ ZA WIZYTE A WTEDY JESZCZE LEPIEJ BEDZIEICE MIELI PANI PODSIADLO JEST SUPER KOBIETA I SZUKAC TAKIEJ W NASZYM MIESCIE NIE TRZEBA PONIEWAZ JEST WSZEDZIE JAK KTOS POTRZEBUJE POMOCY :)DZIEKUJE PANI DOKTOR

dobry lekarz nie maM NIGDY PROBLEMOW JAK IDE DO LEKAZA

dobry lekarz nie maM NIGDY PROBLEMOW JAK IDE DO LEKAZA

Na początku istnienia ośrodka na Grażyny nie miałem żadnych zastrzeżeń do tej pani. Niestety z czasem jej podejście do pacjentów zmieniło się diametralnie. Nie podważam jej kompetencji zawodowych ale sposób traktowania pacjentów odbieram bardzo negatywnie i był to jeden z powodów, które sprawiły, że zmieniłem lekarza rodzinnego

dziekuje:)za wspaniała obsługe pani doktor podsiadło

dziekuje:)za wspaniała obsługe pani doktor podsiadło

jesli chodzi o osobe Podsiadło jest to jedna wielka pomyłka ujma dla medycyny. Z mojego doswiadczenia wymaga ona sama lekarza ale psychiatry i nie jest to w żadnym stopniu przesada czy złośliwość nie jest to tylko moje zdanie szczerze odradzam- chamska, arogancka, złośliwa - zostałam wyproszona i wysmiana w ciezkim stanie 39 st. z gabinetu w głowie sie nie miesci!!!!!!