lekarz Jolanta Podsiadło

2,7
2,9
2,6
2,6

DZIEKUJE PANI DOKTOR PODSIADŁO JEST DOBRYM LEKARZEM I NIE WIEZE ŻE TAKIE BZDURY CO PO NIEKTORZY TU PISZA SA PRAWDA.JESLI IM SIE NIE PODOBA TO PŁACCIE ZA KAZDA WIZYTE A NIE NARZEKAJCIE DUZO MACIE PIENIEDZY TO PŁACCIE PO 100 200 300 ZŁ ZA WIZYTE A WTEDY JESZCZE LEPIEJ BEDZIEICE MIELI PANI PODSIADLO JEST SUPER KOBIETA I SZUKAC TAKIEJ W NASZYM MIESCIE NIE TRZEBA PONIEWAZ JEST WSZEDZIE JAK KTOS POTRZEBUJE POMOCY :)DZIEKUJE PANI DOKTOR

dziekuje:)za wspaniała obsługe pani doktor podsiadło

dziekuje:)za wspaniała obsługe pani doktor podsiadło

jesli chodzi o osobe Podsiadło jest to jedna wielka pomyłka ujma dla medycyny. Z mojego doswiadczenia wymaga ona sama lekarza ale psychiatry i nie jest to w żadnym stopniu przesada czy złośliwość nie jest to tylko moje zdanie szczerze odradzam- chamska, arogancka, złośliwa - zostałam wyproszona i wysmiana w ciezkim stanie 39 st. z gabinetu w głowie sie nie miesci!!!!!!