Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów tych małych i tych dorosłych.Jest osobą ciepłą , miłą,cierpliwą i posiada niesamowitą wiedzę ogólnie medyczną.Z całego serca polecam.

Tak, to naprawdę zębowa wróżka !!!!! Moje dzieci uwielbiają wizyty w tym gabinecie. Pani doktor jest ciepła, spokojna i bardzo cierpliwa dla swoich małych pacjentów! Serdecznie polecam!

Tak, to naprawdę zębowa wróżka !!!!!
Moje dzieci uwielbiają wizyty w tym gabinecie.
Serdecznie polecam!

Lekarz z powołania. Tak jak ktoś napisał - zębowa wróżka, dzieci były zachwycone. Będę polecała Panią Doktor wszystkim mamom, których dzieci boją się dentystów.

plecam tego lekarza dlateo że krótki czas oczekiwania na wykonanie zabiegu,zabieg wykonany profesjonalnie,dodrze rozpoznany uraz oraz prawidłowe przyjęcie procedury leczenia,bardzo dobra knsultacja z pacjętem,sugestie pacjęta nie są ignorowane,atmosfera podczas wykonywania zabiegu bardzo miła.

Bardzo dobre podejście do dzieci - pierwsza Pani stomatolog u której moje córki nie trzęsły się ze strachu i po skończonej wizycie pytały : Kiedy następna. Jeżeli Twoje dziecko boi się dentysty - to tu znajdziesz prawdziwą "zębową wróżkę". Polecam w 100% zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Prawdziwy lekarz, z prawdziwego zdarzenia. Bezbolesna wizyta, dobra cena i pełne zadowolenie.

Doceniam profesjonalizm oraz szczegolne podejcie do pacjenta. Najwieksza zaleta jest umiejetnosc przekonania do siebie malych dzieci, ktore po kilku wizytach (czasem po jednej) przelamuja strach i staja sie FANAMI PANI DOKTOR.

Fajny gabinet, Pani Doktor bardzo miła. Dzieci za nią przepadają. Asystentka też bardzo miła i kompetentna. Moge polecić z czystym sercem. Najsympatyczniejsza załoga w Orzeszu!

Bardzo dobre podejście do małego pacjenta - dużo cierpliwości i profesjonalizmu. Pani Jola odbudowała u mojego dziecka zaufanie do stomatologów.

Lekarz z powołania , cierpliwa , wrażliwa na ból pacjęta , prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie ,gorąco polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Orzesze"?

ulica Dworcowa 3

Grottgera 21