specjalista pediatrii, alergolog
www.alergolog-przasnysz.pl

specjalista pediatrii, alergolog
www.alergolog-przasnysz.pl

Moim zdaniem najlepszy alergolog,pediatra jaki przyjmuje w Ciechanowie. Już po dwóch wizytach widać było różnicę, jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Wiedzę ma ogromną i przede wszystkim wytłumaczy jak należy. Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi w zależności od choroby i nie jest to jakieś 10 min!LEKARZ GODNY POLECENIA!!!

Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia.Dokładnie bada pacjenta,czas poświęcony indywidualnie do potrzeb.Zawsze trafna diagnoza.Super podejście do chorego.POLECAM.