dr n. med. Jolanta Poźniak

Lekarz rodzinny, Internista

Doktor Pozniak Jolanta najwspanialsza osoba ,którą mogłam spotkać na swojej drodze w życiu...Piękna uroda ale piękniejsze ma jeszcze serce i duszę

moja rodzina leczy się u Pani doktor od dnia powstania przychodni rodzinnej. Pani Doktór należy do tych lekarzy, którzy angażują się nie tylko swoją wiedzą, ale i empatią w leczeniu pacjentów. Posiada dużą wiedzę,zawsze uśmiechnięta i miła.Przyjmuje pacjentów cierpliwie ,często po godzinach pracy.Zawsze uważnie wysłucha,doradzi,zawsze dostane skierowanie do specjalistów jeśli potrzebuję. Z całego serca podziękowania za wieloletnią pomoc medyczną.Pozdrawiam ciepło.rodzina Nykołajczuków.

moja rodzina leczy się u Pani doktor od dnia powstania przychodni rodzinnej.

Jestesmy bardzo wdzieczni pani Dr. Pozniak za profesjonalna opieke, pelna troski o zdrowie pacjenta Bozena I Maciek Felsz

Bozena I Maciek Felsz

Lekarz z powołania. Gdyby wszyscy lekarze podchodzili do pacjenta tak jak Dr Późniak, myślę, że nie mielibyśmy takiego pojęcia jak błąd w sztuce lekarskiej. Często się słyszy, że lekarz drwi z niewiedzy pacjenta, a Ona ze stoickim spokojem zawsze wytłumaczy, opowie. Nigdy nie poczułam, że jestem kosmitką, co nieraz odczułam od innych lekarzy. Profesjonalna, spokojna, mądra, elegancka, empatyczna, ma niesamowite podejście do dzieci- niewymownie idealna. Polecam wszystkim lekarzom, aby uczyli się od Pani Doktor. Taka Drobna, a uszy i serce ma WIELKIE!!!!!

Wybitny lekarz rodzinny, uprzejma, specjalista

Wybitny lekarz rodzinny, uprzejma, specjalista

cała rodzina leczy się u Pani doktor od dnia powstania przychodni rodzinnej. Dziwię się niektórym wpisom, że sama leczy niektóre schorzenia, bądź źle stawia diagnozy. Ja u niej cenię właśnie to, że zawsze konsultuje chorobę ze specjalistą, nigdy nie odmówiła skierowania do specjalisty, nawet jak prosiłam o nie kilka razy w roku bo nie mogłam znaleźć dobrego neurologa. Jak córki były małe i były poważne zachorowania, potrafiła zadzwonić do domu późnym wieczorem i zapytać się czy jest reakcja pozytywna po zapisanym leku. Zawsze w razie wątpliwości kieruje do szpitala celem szczegółowej diagnozy, potrafi na miejscu prosić o konsultację innego lekarza by tylko nie zaszkodzić pacjentowi. Jestem pełna uznania dla jej pracy, wiedzy i empatii. Takie osoby jak dr Późniak powinny wybierać zawód lekarza rodzinnego. A mam porównanie, wcześniej należałam do innej przychodni i rozmawiam z koleżankami, które opowiadają o potwornych problemach żeby zrobić choćby kontrolne badania krwi. Jak słyszę, że inni lekarze nie chcą dać skierowania do specjalisty, bądź na badania to dziękuję za Panią doktor. Zawsze będę jej wdzięczna za opiekę nad moją rodziną i jak urodzą się moje wnuki to bez obaw powierzę Jej ich zdrowie

Wysoka kultura osobista, dobry kontakt z pacjentem, stara sie leczyc kompleksowo. Pod opieka tego lekarza pacjent czuje sie bezpiecznie.Janina

Bardzo dobry kontakt lekarza z pacjentem, p. dr J. Pozniak cierpliwie i z uwaga wysluchuje pacjenta, notuje, jednym slowem przeznacza duzo czasu na pierwsza wizyte i wszystkie nastepne tez. Nie tylko przyjmuje ale i leczy zdiagnozowane choroby. Jest w swoim zawodzie profesjonalistka , jak rowniez jest na biezaco z nowosciami medycznymi z kraju i ze swiata, co wykorzystuje w leczeniu. Jest godna polecenia, wzbudza zaufanie, pacjent czuje sie w jej rekach bezpiecznie do tego jest w stosunku do pacjenta grzeczna , mila i kulturalna. Osobiscie z opieki P. dr jestem zadowolona, nie zamienilabym mojego zaufanego lekarza rodzinnego na innego. Godna polecenia.

Do doktor Pozniak chodzilam od dziecka tak jak i moje rodzenstwo. Jedynie moi rodzice przy niej pozostali chociaz nie wiem dlaczego. Otoz nie polecam Pani Doktor poniewaz moja siostre zle leczyla na zapalenie uszu przez co teraz ma powiklania, ktore sprawia, ze ogluchnie za pare lat. Kolejna sprawa tyczy sie mnie. Chodzilam do niej co chwila z nowymi zapaleniami w organizmie, narzekalam wciaz na gardlo i brzuch. Pani doktor stwierdzila, ze mam sie leczyc herbata z cytryna i miodem i mi przejdzie. Zmienilam lekarza i sie okazalo, ze mialam paciorkowca i grzybice rzoładkowa od antybiotykow, ktore dostawalam na zapalenia powodowane paciorkowcem. Jeszcze podam przyklad mojej mamy, ktora choruje na nadcisnienie. Pani doktor od paru lat leczy ja tabletkami, zbijajac cisnienie. Ostatnio lekarz medycyny pracy powiedzial mamie, ze takie nadcisnienie jakie ona ma leczy sie u specjalisty, a nie u rodzinnej, ktora jedynie daje tabletki. Gdy mama poprosila o skierowanie do specjalisty w odzewie dostala mocniejsze tabletki.
Doktor Pozniak jest dobra jezeli choruje sie na przeziebienie, badz grype.

byla lekarka mojej corki corka miala wtedy kilka m-cy i zostala ugryziona przez owadaw glowke ktora bardzo opuchla doktor przyjela wypisala wapno i powiedziala ze to zejdzie diagnozy nie postawila po 2 godzinach pojechalam do pani doktor ale innej pani kotkowiak i doktor odrazu wyslala do szpitala powiedziala ze to zagraza zyciu wiec niewiem czy doktor pozniak jest taka swietna oprocz milego usmiechu dla mojego dziecka nie zrobila nic|||!!|