lekarz Jolanta Pracoń

Wenerolog, Dermatolog

2,5
2,4
2,4

Absolutnie nie polecam, niekompetentna i nieuprzejma. Nie potrafi diagnozowac chorob. Leki, ktore przepisuje nie dzialaja.

Pani Doktor wyleczyła mnie z problemu skórnego. Na wizytę czekałem stosunkowo krótko, nie było problemu z przepisywaniem leku w celu kontynuowania leczenia oraz z wizytami kontrolnymi.

Odradzam wizytę u tej Pani doktor .Mimo umówionej wizyty mojego dziecka nie przyjeła go.Powodem nieprzyjecia było to ,że dziecko nie przyszło z mamą tylko babcią.Dla mnie to jakiś (wymyślony) ABSURD !!! Szok żeby z takiego powodu nie przyjąć !!!!!!

Pani doktor nie wyjaśniła co mi dolega, jakby nie wiedziała o co chodzi. Wizyta trwała 2 min po czym zostałam odesłana z kwitkiem. Wszystko to za 70zł

Bardzo dobry lekarz. Miła, cierpliwa, kompetentna. Miałem dwa problemy, oba rozwiązane... Polecam!!!

Zdecydowanie konkretna i kompetentna kobieta! Moim zdaniem najlepszy dermatolog w mieście, byłam u każdego. Jedynie Pani Pracoń pomogła.

Mimo tego że Pani doktor nie wiedziała co mi jest, stwierdziła że nie da się tego wyleczyć. Przepisała leki nie wiadomo na co - oczywiście nie pomogły. Na prośbę o wypisanie skierowania na badania oznajmiła że nie widzi takiej potrzeby. Nie polecam!!!

Absolutnie odradzam!!! Nie potrafiła zdiagnozować mojej choroby, ale mimo tego przepisała leki, nie pomogły. Z kolei mój chłopak poszedł do niej z początkami łuszczycy, to powiedziała tak: to mi na łuszczycę nie wygląda, również przepisała leki, nie pomogły. Brak kompetencji. Strzeżcie się tej kobiety.. pozdrawiam, P.S. Dobry dermatolog w Białej: Łarysa Woszczyło, przyjmuje na Królowej Jadwigi 2 (083 3431139)

pozdrawiam,

Lekarka zdiagnozowała chorobę ale przypisywane leki w ogóle nie pomogły.

Lekarka zdiagnozowała chorobę ale przypisywane leki w ogóle nie pomogły.

Cham nie lekarz.Dla niej liczy się tylko kasa nie dobro innych!!Nie polecam tego lekarza