lekarz Jolanta Prawda-Grabowska

Brak słów na zachowanie Pani Doktor,jak lekarz może tak traktować i oceniać ludzi nie znając ich.Czlowiek przychodzi do gabinetu wykończony ogromnym stresem,po nieprzespanych nocach wykończony fizycznie i psychicznie a Pani Doktor wyprasza z gabinetu, wygłaszając swoje bardzo krzywdzące opinie.

Pani doktor w przychodni na NFZ nie szanuje pacjentów , wyznaczona godzina porady lekarskiej potrafi sie przesunąć ok 2-3 godziny, niz wyznaczony w rejestrqacji termin, uważam że 15 minut lub poł godziny jest dopuszczalne ale powyzej 2godzin to ignorancja

Właśnie wyszłam ze szpitala, gdzie byłam prowadzona przez P.Jolantę Prawda-Grabowską. Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona. Pani dr. jest przesympatyczną osobą pełną empatii, kompetencji i cierpliwości. Na badania chodzi z pacjentem doskonale wyjaśni wszystkie wątpliwości. Bardzo polecam!!!

profesjonalistka i dama z klasą!Doktor z prawdziwego zdarzenia!nie ważne gdzie przyjmuję -w szpitalu na NFZ,czy prywatnie,zawsze indywidualnie i fachowo podchodzi do każdego pacjenta.

To lekarz przez wielkie L. Dzięki jej zaangażowaniu i wczesnym wykryciu choroby będę odpowiednio leczony! Polecam!!!!

Dramat!!!! Pani doktor bardzo niesympatyczna. Echo serca wykonała w ekspresowym tempie, a po odnalezienu wady serca nawet nie wytłumaczyła mi, na czym wada ta polega oraz jakie niesie za sobą konsekwencje. Nie miała czasu, ponieważ się spieszyła, gdyż czekali następni pacjenci. Gorąco odradzam!!!!

Dziękuję za cierpliwość i poświęcony czas dla pacjentów i dla mnie na praktykach. Zawsze będzie Pani wzorem prawdziwego Lekarza.

Bardzo dobry lekarz , dbający o pacjenta. Kontaktowa i kompetentna polecam

Bardzo dobry lekarz , dbający o pacjenta. Kontaktowa i kompetentna polecam

Doktor prze duże D!mądry lekarz,cudowny człowiek!polecam z całego serca!

Doktor prze duże D!mądry lekarz,cudowny człowiek!polecam z całego serca!

Polecam. Jako endokrynolog w moim przypadku, spisała i ciągle spisuje się bardzo dobrze...