Jolanta Sajkowska

2,5
2,7
2,7
2,4

Nie polecam, bardzo słabe podejście do pacjentów. Cały czas niezadowolona i złośliwa. Każda wizyta wiązała się ze stresem w gabinecie w rezultacie zrezygnowałam z usług Pani doktor .

Gdyby była możliwość dałabym 0 gwiazdek ! Dobrze ujęte, więc powtórzę : nieuprzejma, nawet bardzo nieuprzejma, agresywna. W ludziach widzi tylko maszynki do robienia kasy, poleca specjalistów tak samo drogich jak ona w przypadku, gdy sama nie może się podjąć lub coś wymyśli, żeby i mąż sobie zarobił ! Mi wymyśliła operacje naciąganie dziąseł za 12 tys. kiedy nie miałam żadnego problemu z dziąsłami ! Za dzieciaka, zazała mamie przyjsc ze mną za jakiś czas,a kiedy przyszłam na umowiony termin powiedziala, ze jest juz za pozno, miedzyczasie nosząc pseudo aparaty i homonty przez który mało się nie udusiłam! Wszelkie usterki aparatów, które dawała buble, trzeba opłacać dodatkowo! Siostra wzięła mnie do ortodontki do Warszawy i bez żadnego wrywania tamta zaproponowała leczenie. Mama z ciekawości po przyjezdzie wysłała mnie do sajkowskiej ( może nie trzeba byłoby dojeżdzać, ale gdzie! ) ta kazała ''wyrwać 4 czwórki, 4 ósemki i nie wiadomo czy na tym będzie koniec''. !!! Takich ludzi powinni sadzać do więzienia! A żeby mi zrobiła taką krzywdę jaką wymysłiła?!, horror! Nie miałabym min. 8 zębów !!!! i ceny za aparat kosmos! W Warszawie z dojazdami zapłaciłam mniej!

Bardzo nie polecam ,w moim przypadku pani doktor nie chciała dokończyć leczenia ,skarżyłem się na niewygodę przy jedzeniu ,byłem na licznych konsultacjach na których lekarze od razu zauważali problem , , pani Sajkowska stwierdziła ze się wymądrzam i powiedziała żeby moje leczenie dokończył kto inny ,a powinna wysłać mnie na konsultacje w przypadku jeśli pacjent się skarży a ona nie widzi problemu ,to ma być etyka lekarska ?,leczenie dokończyłem gdzie indziej ,stracony czas i pieniądze ,P Sajkowska jest nie miła i kaleczy przy zabiegach nie zna słowa przepraszam ! Bardzo ...

Bardzo nie polecam

Nieuprzejma wręcz Agresywna widać ze jest znerwicowana ale każda wizyta to dla mnie stres ciagle zwracanie uwagi,następnym razem to tak robić ect. raz nawet złapała mnie za nadgarstek bo niepotrafiła wyjaśnić blokując mój ruch co mnie bardzo zdenerwowało.Jest tez niemiła dla swoich pracowników odradzam rezygnuję z jej usług

Nieuprzejma wręcz

tragedia , ceny kosmos, zadufana i nadęta jedzcie do węgorzewa, wilkas, ełku , olsztyna a nawet warszawy i tak będzie taniej

leczę się w tym gabinecie od 6 miesięcy. efekt już jest widoczny, z powodu zwężonych łuków zębowych miałam notorycznie występujące zapalenie zatok, w chwili obecnej oddycham ,,lekko,,łuki się poszerzyły i co za tym idzie podstawa szczęki także. polecam Panią DR. i jej gabinet:))

Odradzam. Nosilam aparat przez dwa lata, po kilku miesiacach od zdjecia zeby wrocily do stanu poprzedniego. Pieniadze, masa pieniedzy wyrzucona w bloto. DO tego niemila, nieuprzejma i generalnie kazda wizyta byla nieprzyjemna.

Nieuprzejma, nawet bardzo nieuprzejma. W ludziach widzi tylko maszynki do robienia kasy, poleca specjalistów tak samo drogich jak ona w przypadku gdy sama nie może podjąć sie leczenia. Raz kaze wyrywac zeby, a za kilka msc stwierdza ze jest wszystko ok. Miałam zalecenie zeby wyrwac dziecku 2 czwórki, jednak tego nie zrobiłam po konsultacji u swojego stomatologa. Na kolejnej wizycie kontrolnej u dr Sajkowskiej ta jakby zapomniała o konieczności wywyrawania zebów twierdzac ze proces leczenia postepuje zadowlajaco. Wszelkie usterki aparatów trzeba opłacać dodatkowo. Odradzam chyba ze ktos nie wie co z kasa robić i efekty sa mu obojetne

Zdecydowanie odradzam !!!!! Dla niej liczą się wyłącznie pieniądze, ceny ma kosmiczne w porównaniu do innych dentystów i to o wiele lepszych od niej. Bardzo nieuprzejma. Za aparat ortodontyczny który kosztuje (komplet) niecałe 3000 zł zażądała ponad 6000. Kilku znajomych którzy mieli nieszczęście leczyć u niej zęby wyszło to fatalnie. Podobnie było z aparatami, córce znajomych zamiast poprawić zgryz zniszczyła nieodwracalnie zęby. Jeżeli nie chcecie mieć kłopotów z zębami to omijajcie szerokim łukiem jej gabinet !!!

ortodontyczny który kosztuje (komplet) niecałe 3000 zł zażądała
szerokim łukiem jej gabinet !!!

Zdecydowanie nie polecam. Po 2 latach noszenia aparatu poprawił się zgryz ale niestety pozniej bylem jeszcze u 2 stomatologów i doradzili mi koronki. Nie uzyskałem takiego efektu jaki bym chciał uzyskać po zdjęciu aparatu Pani Sajkowskiej. Zęby wyglądały kiepsko. Pani Sajkowska mogła doradzić korony a nie katować mnie 2 lata aparatem a i tak zalozylem finalnie koronki i jest ok. B. duzo awarii w trakcie leczenia.