lekarz Jolanta Sarnowska-Makus

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor jest kompetentną i życzliwą osobą. Sympatyczna, uśmiechnięta, ale przede wszystkim bardzo rzetelna. Z uwagą wysłucha pacjenta i odpowie na każde pytanie. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera sprawiają, że nie ma się poczucia skrępowania. Zdecydowanie polecam Panią doktor!

Super pani doktor,prowadziła mi cala 2 ciąże i naprawde super wszystkie badania jak należy pełen profesjonalizm. Jestem mega zadowolona -polecilam panią dr.wszystkim koleżanką. Polecam.

Bardzo dobry ginekolog. Doświadczony lekarz, odpowiada na wszystkie pytania bez wydziwiania. Nie szczędzi na mammografii, usg i cytologii. Budzi zaufanie i traktuje pacjenta jak człowieka, a nie jak petenta. Nie spieszy się i wszystko tłumaczy z cierpliwością. Polecam.

Bardzo miły, wzbudzający zaufanie, kompetentny i rzeczowy lekarz. Polecam Panią doktor z czystym sumieniem :)

Szczerze nie polecam. Jest miła, ale co z tego skoro, później się okazuje, że jest niekompetentna. Strasznie zakręcona i spóźnienia do godziny sa u niej normą.Jeśli ważniejsze jest dla Ciebie dobro dziecka w prowadzeniu ciąży niż uprzejmość lekarza prowadzącego to nie wybieraj się do tego lekarza. Zmieniłam na doktora Sarapa i mogę go polecić go polecić z czystym sumieniem, gdyż mam porównanie w podejściu do ciąży i do pacjenta. Jeden z najlepszych ginekologów w Bydgoszczy, posiada wieloletnie doświadczenie, poza tym także jest uprzejmny

Polecam gorąco wszystkim Panią Dr. Sarnowską ponieważ jest bardzo dobrym, kompetentnym i dokładnym lekarzem,chodzę do Pani Dr.od 5 lat i jestem bardzo zadowolona :) Agata Suletzka z Bydgoszczy lat 23.

Takich lekarzy ze świecą szukać.Profesjonalistka kompetentna dokładna i bardzo czujna . Prowadziła mi dwie ciąże które nie były bez komplikacji a teraz mam dwóch świetnych synków. Dodam że na wizyty chodziłam do przychodni na Fundusz Zdrowia. Świetna lekarka, dowcipna kobieta i miły człowiek. Polecam serdecznie

Polecam wszystkim pania doktor. Zapewniam, ze jest to osoba uprzejma i wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Zdecydowanie lekarz z powolania.

Osoba bardzo miła i pozytywnie podchodząca do pacjenta, prowadziła moją drugą ciążę i wielkim minusem jest to, że pani doktor nie robi sama usg, ale polce usługi kompetentnych kolegów. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania, ale na wizytę trzeba się przygotować i wiedzieć czego się od niej oczekuje, bo często w zamieszaniu o czymś może zapomnieć.

Bardzo zadowolna. Miła, pomocna Pani. :) Gorąco polecam :)

Bardzo zadowolna. Miła, pomocna Pani. :) Gorąco polecam :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bydgoszcz"?

Pomorska 39
85-071 Bydgoszcz