lekarz Jolanta Sikora

Laryngolog

Pani Doktor przeprowadziła badanie złamanego nosa podczas mojego pobytu na SOR na Ochojcu. Konkretnie zaopatrzyła nos, wytłumaczyła dalsze zalecenia. Uprzejmość na najwyższym poziomie. Bardzo serdecznie polecam i dziękuję Pani Doktor za kompleksowe podejście.

Pani doktor przeprowadzała u mnie skomplikowane badanie podczas mojego pobytu w szpitalu w Katowicach Ochojcu. Pani doktor jest osobą miłą i troskliwą, a przy tym pełną profesjonalizmu, wiedzy i umiejętności. Świadomość, że jestem w tak dobrych rękach miała dla mnie ogromne znaczenie, powodając poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Polecam całym sercem. Marek Pietrzyk.

Polecam całym sercem.
Marek Pietrzyk.

Polecam średnio. Jeżdżę do Dąbrowy Górniczej do laryngologa. Pami doktor jest dobrym specjalistą, ale ma mało profesjonalności.

polecam, trafna diagnoza której nie stwierdzili poprzedni lekarze

polecam, trafna diagnoza której nie stwierdzili poprzedni lekarze

kompetenta obsługa na wysokim poziomie , w sposób bardzo cierpliwy Pani Doktor podeszła do mojej choroby ,leki które przepisała zadziałały i co ważne były na moją kieszeń

niezwykle dobry specjalista,bardzo miła i żetelna osoba.jeśli ktoś chce wybrać najlepszego laryngologa polecam Panią doktor!

taki powinien być lekarz!niezwykle miła, uprzejma osoba.Doświadczona zarówno w leczeniu ambulatoryjnym jak i zabiegowym.Doskonała i kompetentna w każdej dziedzinie laryngologii.Gorąco polecam