lekarz Jolanta Silska-Hałupka

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

ODRADZAM!!! Jeśli chodzi o "kompetencje" to lekarz pulmonolog kieruje mnie do pulmonologa!!! chociaż samokrytyki gratuluję, kompetencjami alergologicznymi dr postanowiła się ze mną nie dzielić, łatwiej spławić pacjenta receptą na lek antyhistaminowy bo pacjent ŚMIAŁ!!! wyrazić niezadowolenie że dr spóźnia się 45 min do 1 tego dnia pacjenta, zwykłe przepraszam....po co, mam receptę. Dr opryskliwa, niepunktualna, kompetencje rozumiane jako poprawa zdrowia/samopoczucia chyba nie dla pacjentów w ramach NFZ. Czas dla pacjenta (rozmowa,rada ) = 0, choć przy tych spóźnieniach to chyba powinnam to zrozumieć. Kolejne pole popisu to pediatra, podejście do dziecka "marzenie", dobrze że mam mało wrażliwe dziecko ale tym bardziej wrażliwym może się śnić po nocach ale "weź naklejkę" było wiec pacjent zadowolony musi być, dziecko lubiące wielominutowe oczekiwania na spóźnioną, wyniosłą dr, reagujące na polecenia w milisekundę na pewno nie wzbudzi u pediatry irytacji. Pochwalić Panią Doktor mogę za niesamowite skupienie i dokładność przy wypisywaniu wszelkich papierów z całą pewnością sumienna praca wykonywana jest przez specjalistę bo wtedy przeszkadzać nie wolno !.

Z czystym sumieniem mogę polecić. Pani doktor jest doświadczoną profesjonalistką, bardzo dobrym alergologiem, pulmonologiem i pediatrą leczącym wg nowych standardów, jest zawsze przygotowana do mojej wizyty. Jestem alergiczką od 15 lat, a od kiedy zaczęłam się u Pani doktor leczyć, praktycznie zapomniałam o wszystkich dolegliwościach. Na miejscu można wykonać testy, spirometrię, odczulać się oczywiście. Sama Pani doktor jest bardzo miłą, sympatyczną osobą i poświęca czas pacjentowi, a dla mnie osobiście jest to bardzo ważna cecha.

Od kilku lat odczulam się u Pani doktor na trawy. Ku mojemu zadowoleniu z roku na rok w okresie pylenia widzę znaczną poprawę stanu zdrowia. Pani doktor jest kompetentną i bardzo miłą osobą. Polecam!

Pani Doktor należy do nielicznych lekarzy, którzy traktują pacjenta całościowo. Znajduje czas na gruntowny wywiad na temat odżywiania, trybu życia i historii choroby oraz wykonuje szeroką diagnostykę. Mam do Pani Doktor pełne zaufanie.

Pani Doktor bardzo miła, kompetentna, poważnie podchodzi do sprawy. Jedynym minusem jest to, że czasami gdy duzo ludzi jest w poczekalni mam wrazenie, że Pani doktor sie spieszy i wizyta jest w pospiechu. Poza tym polecam