dr Jolanta Sochanska

Anioł w ludzkiej skórze ❤️ polecam z całego serca w każdej chwili gotową pomoc telefon odbierze nawet w niedzielę Doradzi podpowie wszystko wyjaśni prowadziła moje ciążę wszystko było zrobione idealnie.

Mimo trwającego przez kilka tygodni regularnych skurczów macicy i silnych bólów jajników. "lekarz" (celowo z małej) skwitował, iż nie zauważył żadnych problemów i pacjentce może się wydawać, że bóle i skurcze dotyczą dróg rodnych, gdzie faktycznie chodzi o jelita. "lekarz" w żaden sposób nie podjął się próby ustalenia przyczyn dolegliwości partnerki, umywa ręce, mimo, iż bóle wciąż trwają. Serdecznie nie polecam. Kompletna ignorancja ze strony "lekarz", brak reakcji na sygnalizowane uciążliwości pacjentki. Prowadzona działalność gospodarcza nie ma nic wspólnego z etyką lekarską, jak i przysięga hipokratesa. Nastawiona na zysk i szybkie spławienie pacjenta.

Niestety Pani Sochańska jest najgorszym lekarzem oraz człowiekiem prywatnie z jakim miałam do czynienia. Nie ma podejścia do ludzi, badania drogie i szybkie. Miałam nie miłą przyjemność obsługiwać Tą Panią jako osobę prywatną co skończyło się dziwnymi pretensjami, wymyślaniem problemów oraz wyzwiskami w moim kierunku. Nie polecam jakiegokolwiek kontaktu z Tą Panią.

Polecam z całego serca. Do Pani Doktor trafiłam gdy podczas pandemii mój lekarz porzucił swoje pacjentki w tym ciężarne zamykając przed nosem drzwi. Odnoszę wrażenie że jest to lekarz z powołania, cały dla pacjenta - w razie pytań czy nagłych sytuacji Pani Doktor jest do dyspozycji 24 h na dobę. Badania przeprowadzane z delikatnością i starannością

Polecam p. Sochańska. Pomogła mi wyleczyć się z torbieli z którą walczyłam około dwóch lat. Poprzedni lekarz skierował mnie na operację jajników w wieku 22 lat. Pani Sochańska służy pomocą przez telefon w nagłych przypadkach, nie trzeba czekać długo na wizytę. Czasami trzeba trochę posiedzieć w poczekalni ze względu na pacjentki w ciąży mające pierwszeństwo. W moim przypadku nie było to nigdy dłużej niż 20 minut.

Pani doktor prowadzi moja ciąże, ale chodziłam do niej również i przed ciążą. Jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to osobiście nie znam lepszego suwalskiego lekarza. Pani doktor jest niesamowicie kompetentna i na prawdę wie co robi. Rzeczywiście można mieć wrażenie że przyjmuje pacjentki hurtowo - ale tak duże zainteresowanie wizytami chyba tylko dobrze świadczy o jej kompetencjach - aczkolwiek jeśli nie ma problemu Pani doktor na pewno nie będzie go szukała na siłę i jeśli mówi żeby się nie martwić to tak jest. Faktycznie jeśli ma się jakieś pytania, wątpliwości trzeba o nie podpytać ale mnie jeszcze nigdy Pani doktor nie zostawiła bez odpowiedzi. Co mi się podoba najbardziej że doktor Sochańska nie denerwuje pacjentki w ciąży niepotrzebnie, nie 'gdyba' że główka jest za mała, bądź mogą wystąpić krwawienia a nie muszą jak to było u innych lekarzy. Kiedy jest problem zabiera się za niego a nie snuje scenariusze co by być mogło. Skoro nic nie mówi znaczy że jest dobrze :) Faktycznie kolejki są długie i rzadko się jest przyjmowanemu na określoną godzinę, ale jeśli ma się pilny problem Pani doktor przyjmie zawsze bez względu na ilość czekających pacjentek. Raz po odebraniu wyników badania krwi miałam wątpliwości bo był poza 'widełkami'. Popędziłam do gabinetu i Pani rejestrująca powiedziała mi że mogę wejść po kolejnej pacjentce aby Pani doktor mogła ocenić wyniki. Serdecznie polecam

Osobiście nie polecam tej lekarki. Poszłam do niej bo po odstawieniu tabl. antykon. długo (ponad rok) nie mogłam zajść w ciążę, prawie wcale nie miałam okresu. Robiła tylko usg, mówiła że okres powinnien niedługo być i dawała tabl. na wywołanie okresu i nic więcej. Byłam u niej kilka razy i zawsze wizyta trwała bardzo krótko, nie umiała mi pomóc , brała tylko pieniądze. Czułam się jak na produkcji, zrobi co ma zrobic i następny pacjent.... Zmieniłam lekarza i wystarczył 1 cykl leczenia tabletkami i zaszłam w ciążę. Wystarczy odpowiednio słuchac pacjenta i naprawdę chcieć pomóc.

Pani Sochańska przez 18 tygodni prowadziła moja ciążę- nie miałam mierzonego ciśnienia i wagi ciała. Wizyty trwały ok 10minut. Jeżeli potrzebujesz ginekologa bo coś się zaczyna dziać ona odsyła do lekarza rodzinnego ( puchła mi jedna noga). Umawiasz się prywatnie ale i tak czekasz- rekord to 40minut. Nie polecam

Jestem w pierwszej swojej ciąży i ta kobieta na pierwszej wizycie nie zapytała mnie ani o cytologię kiedy miałam, ani też nie zaleciła tego badania. Na żadne z moich pytań nie umiała odpowiedzieć rzeczowo a nie tego oczekuję od prywatnego lekarza. 2 moja wizyta trwała 7 minut łącznie z USG. Tylko na pieniądzach jej zależy. Nie polecam. Są w Suwałkach o niebo lepsi lekarze.

Ta Pani to czyste nieporozumienie. Mdłości dostaję na jej widok. Oschła, lekceważąca, chamska, traktuje kobiety gorzej niż zwierzęta. Dzięki takiemu podejściu straciłam dziecko czego nigdy jej nie wybaczę. Nie powinna pracować nawet w weterynarii. Nie polecam !