dr Jolanta Sochanska

2,7
3,5
3,6
3,3

Pani doktor prowadzi moja ciąże, ale chodziłam do niej również i przed ciążą. Jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to osobiście nie znam lepszego suwalskiego lekarza. Pani doktor jest niesamowicie kompetentna i na prawdę wie co robi. Rzeczywiście można mieć wrażenie że przyjmuje pacjentki hurtowo - ale tak duże zainteresowanie wizytami chyba tylko dobrze świadczy o jej kompetencjach - aczkolwiek jeśli nie ma problemu Pani doktor na pewno nie będzie go szukała na siłę i jeśli mówi żeby się nie martwić to tak jest. Faktycznie jeśli ma się jakieś pytania, wątpliwości trzeba o nie podpytać ale mnie jeszcze nigdy Pani doktor nie zostawiła bez odpowiedzi. Co mi się podoba najbardziej że doktor Sochańska nie denerwuje pacjentki w ciąży niepotrzebnie, nie 'gdyba' że główka jest za mała, bądź mogą wystąpić krwawienia a nie muszą jak to było u innych lekarzy. Kiedy jest problem zabiera się za niego a nie snuje scenariusze co by być mogło. Skoro nic nie mówi znaczy że jest dobrze :) Faktycznie kolejki są długie i rzadko się jest przyjmowanemu na określoną godzinę, ale jeśli ma się pilny problem Pani doktor przyjmie zawsze bez względu na ilość czekających pacjentek. Raz po odebraniu wyników badania krwi miałam wątpliwości bo był poza 'widełkami'. Popędziłam do gabinetu i Pani rejestrująca powiedziała mi że mogę wejść po kolejnej pacjentce aby Pani doktor mogła ocenić wyniki. Serdecznie polecam

Polecam p. Sochańska. Pomogła mi wyleczyć się z torbieli z którą walczyłam około dwóch lat. Poprzedni lekarz skierował mnie na operację jajników w wieku 22 lat. Pani Sochańska służy pomocą przez telefon w nagłych przypadkach, nie trzeba czekać długo na wizytę. Czasami trzeba trochę posiedzieć w poczekalni ze względu na pacjentki w ciąży mające pierwszeństwo. W moim przypadku nie było to nigdy dłużej niż 20 minut.

Pani doktor prowadziła całą moją ciążę. Dzwoniłam do niej milion razy, nawet w błahych sprawach- zawsze pomogła i doradziła. W czasie ciąży cokolwiek niepokojącego działo się zawsze znalazła czas na badanie- nawet w sobotę. Mimo napiętego grafiku zawsze znalazła miejsce. Na wizyty przygotowywałam sobie karteczkę z pytaniami i zawsze znalazła czas, żeby na nie odpowiedzieć. Dopytana zawsze odpowiadała mimo długiej kolejki w poczekali. Opinie, że zbywa pacjentów i wizyty są "odbębnione" dodają ludzie, którzy nie dopytują. W szpitalu czynnie uczestniczyła w porodzie -miała akurat dyżur, a po porodzie zawsze zaglądnęła do sali zapytać o samopoczucie moje i synka. Życzliwa, uprzejma i zawsze pomocna. Aż robi się smutno, że ciąża dobiegła końca i nie będziemy widywać się już tak często.

Osobiście nie polecam tej lekarki. Poszłam do niej bo po odstawieniu tabl. antykon. długo (ponad rok) nie mogłam zajść w ciążę, prawie wcale nie miałam okresu. Robiła tylko usg, mówiła że okres powinnien niedługo być i dawała tabl. na wywołanie okresu i nic więcej. Byłam u niej kilka razy i zawsze wizyta trwała bardzo krótko, nie umiała mi pomóc , brała tylko pieniądze. Czułam się jak na produkcji, zrobi co ma zrobic i następny pacjent.... Zmieniłam lekarza i wystarczył 1 cykl leczenia tabletkami i zaszłam w ciążę. Wystarczy odpowiednio słuchac pacjenta i naprawdę chcieć pomóc.

Pani Sochańska przez 18 tygodni prowadziła moja ciążę- nie miałam mierzonego ciśnienia i wagi ciała. Wizyty trwały ok 10minut. Jeżeli potrzebujesz ginekologa bo coś się zaczyna dziać ona odsyła do lekarza rodzinnego ( puchła mi jedna noga). Umawiasz się prywatnie ale i tak czekasz- rekord to 40minut. Nie polecam

Świetna lekarka, rzeczowa, konkretna, uprzejma. Znajduje też czas na rozmowę z przyszłym tatusiem. Była podczas porodu - dzięki temu czułam się jak w domu. Wsparła dobrym słowem, sama zajęła się moim dzieckiem tuż po porodzie. Również teraz chodzę do pani doktor i jestem zadowolona. Nie wciska tabletek antykoncepcyjnych jak inni suwalscy lekarze. Szanuje zdanie pacjentki, ale z błędu i niewiedzy wyprowadza fachowo. Szczerze polecam!

dr.Sochańska rozczarowała mnie,byłam jej pacjentką przez całą ciążę i nigdy więcej,kilka razy w miesiącu musiałam do niej chodzić bo miałam problemy z ciążą,poród miałam straszny,Sochańska w tym dniu miała dyżur,ale niestety pani doktór znalazła sobie zastępstwo,mój synek urodził się niedotleniony zalany wodami płodowymi i od razu wylądował w inkubatorze,urodził się po terminie,przez miesiąc chodziłam z odklejonym łożyskiem,dziękuję tylko Bogu,że mój syn rozwija się prawidłowo,ale nie tej kobiecie.Beznadziejna,bała się mojego porodu więc zastępstwo znalazła szybko.Żenada,najgorszemu wrogowi jej nie polecam!!!

Jestem w pierwszej swojej ciąży i ta kobieta na pierwszej wizycie nie zapytała mnie ani o cytologię kiedy miałam, ani też nie zaleciła tego badania. Na żadne z moich pytań nie umiała odpowiedzieć rzeczowo a nie tego oczekuję od prywatnego lekarza. 2 moja wizyta trwała 7 minut łącznie z USG. Tylko na pieniądzach jej zależy. Nie polecam. Są w Suwałkach o niebo lepsi lekarze.

bardzo mila pani doktor. kompetentna. prowadził moja pierwsza ciaze i kolejne bede prowadziła u niej.. dba o pacjenta. mozna w kazdej chwili zadzwonic i zapytac jak sie ma jakis problem..polecam

Ta Pani to czyste nieporozumienie. Mdłości dostaję na jej widok. Oschła, lekceważąca, chamska, traktuje kobiety gorzej niż zwierzęta. Dzięki takiemu podejściu straciłam dziecko czego nigdy jej nie wybaczę. Nie powinna pracować nawet w weterynarii. Nie polecam !