dr Jolanta Sochanska

Pani doktor prowadziła całą moją ciążę. Dzwoniłam do niej milion razy, nawet w błahych sprawach- zawsze pomogła i doradziła. W czasie ciąży cokolwiek niepokojącego działo się zawsze znalazła czas na badanie- nawet w sobotę. Mimo napiętego grafiku zawsze znalazła miejsce. Na wizyty przygotowywałam sobie karteczkę z pytaniami i zawsze znalazła czas, żeby na nie odpowiedzieć. Dopytana zawsze odpowiadała mimo długiej kolejki w poczekali. Opinie, że zbywa pacjentów i wizyty są "odbębnione" dodają ludzie, którzy nie dopytują. W szpitalu czynnie uczestniczyła w porodzie -miała akurat dyżur, a po porodzie zawsze zaglądnęła do sali zapytać o samopoczucie moje i synka. Życzliwa, uprzejma i zawsze pomocna. Aż robi się smutno, że ciąża dobiegła końca i nie będziemy widywać się już tak często.

dr.Sochańska rozczarowała mnie,byłam jej pacjentką przez całą ciążę i nigdy więcej,kilka razy w miesiącu musiałam do niej chodzić bo miałam problemy z ciążą,poród miałam straszny,Sochańska w tym dniu miała dyżur,ale niestety pani doktór znalazła sobie zastępstwo,mój synek urodził się niedotleniony zalany wodami płodowymi i od razu wylądował w inkubatorze,urodził się po terminie,przez miesiąc chodziłam z odklejonym łożyskiem,dziękuję tylko Bogu,że mój syn rozwija się prawidłowo,ale nie tej kobiecie.Beznadziejna,bała się mojego porodu więc zastępstwo znalazła szybko.Żenada,najgorszemu wrogowi jej nie polecam!!!

Naprawdę świetna pani doktor. Aby wiecej takich

Naprawdę świetna pani doktor. Aby wiecej takich

Świetna lekarka, rzeczowa, konkretna, uprzejma. Znajduje też czas na rozmowę z przyszłym tatusiem. Była podczas porodu - dzięki temu czułam się jak w domu. Wsparła dobrym słowem, sama zajęła się moim dzieckiem tuż po porodzie. Również teraz chodzę do pani doktor i jestem zadowolona. Nie wciska tabletek antykoncepcyjnych jak inni suwalscy lekarze. Szanuje zdanie pacjentki, ale z błędu i niewiedzy wyprowadza fachowo. Szczerze polecam!

bardzo mila pani doktor. kompetentna. prowadził moja pierwsza ciaze i kolejne bede prowadziła u niej.. dba o pacjenta. mozna w kazdej chwili zadzwonic i zapytac jak sie ma jakis problem..polecam