lekarz Jolanta Stasiak

Goraco polecam .Juz sie takich lekarzy raczej nie spotyka ...Przesympatycza , empatycza , kompetentna i delikatna przy badaniu. Wykazala sie ogromna wiedza spoza swojej dziedziny , zasugerowala dalsze kroki w celu dalszej diagnostyki i polecila dobrego fachowca . Poswiecila mi naprawde bardzo duzo czasu , pacjentce przede mna rowniez , bo wizyta opoznila sie o ponad 40 min , ale warto bylo czekac :-)

Pani Doktor jest wspaniałą lekarką. Trafiłam do Niej jako nastolatka, później zdarzyło mi się, z różnych względów, chodzić do innych lekarzy, ale żaden nie był tak dobry, tak taktowny i cierpliwy, jak Pani Doktor. Zawsze wszystko mi dokładnie wyjaśnia, jest bardzo delikatna podczas badań, nigdy nie robiła mi żadnych przykrych uwag, poświęca czas i serce, podpowiada jak być zdrową i jak sobie radzić z bólami czy napięciem przed miesiączkowym. Jeśli kiedykolwiek zajdę w ciążę, chciałabym aby to właśnie Pani Doktor była moją lekarz prowadzącą, bo widać, że ta praca to Jej powołanie. Polecam! :)

Pani dr miła, kompetentna, cierpliwa. Poświęca tyle czasu ile jest niezbędne w danym wypadku, taktowna, jest zainteresowana zdrowiem swoich pacjentów, nie traktuje ich przedmiotowo. Szczerze polecam!

Zgadzam się w całości z poprzednimi opiniami. Pani dr Stasiak jest niezwykle sympatyczna, cierpliwa, kompetentna.Dokładnie tłumaczy pacjentce wszystko co związane z badaniem. Szkoda, że w przychodni przy Żwirki i Wigury ma tylko wizyty odpłatne i przyjmuje od niedawna tylko dwa razy w tygodniu.

Pani doktor jest przemiłą osobą. Byłam u niej na swoim pierwszym badaniu ginekologicznym i niczym się nie stresowałam - wszystko mi wyjaśniała, co będzie robić itd. Później chodziłam do niej dosyć często i zawsze starała się minimalizować koszty. Jest osobą kompetentną, w bardzo spokojny i rzetelny sposób przedstawia ewentualne konsekwencje wyników badań. Może głupio to zabrzmi, nie jest przecież produktem na sprzedaż, ale jako lekarza polecam. :)

Do pani doktor trafiłam przypadkiem w bardzo trudnym dla mnie momencie. Była zaangażowana, dokładna a przy tym miała dużo wyczucia. W sytuacji kryzysowej mogłam liczyć na poradę przez telefon. Później również potwierdziła swoją kompetencję stawiając kolejną trafną diagnozę. Ciężko ująć wszystko w kilku zdaniach- po prostu szczerze polecam. Jedyne z czym trzeba się liczyć to, że pani doktor poświęca tyle czasu pacjentce, ile potrzeba - jest to wspaniałe uczucie,kiedy jest się w gabinecie, ale zdarzało mi się słyszeć skargi czekających w poczekalni.

Dr Stasiak jest świetna! Podczas wizyty kompleksowo zajmuje się pacjentką, jest miła i bardzo rozmowna, co dodatkowo zmniejsza stres podczas badań. W prawdzie wizyta i badania trochę kosztują, ale wszystko jest warte swojej ceny. Pani dr wszystko jasno tłumaczy, pokazuje, opisuje, a do tego czas wizyty nie ma znaczenia, chyba nigdy nie czułam się tak zaopiekowana. Sporo czasu szukałam dobrego lekarza ginekologa i w końcu znalazałm. Polecam wszystkim kobietom, stresującym się badaniami, a jeszcze bardziej wynikami.

Pani doktor prewelacyjna i godna polecenia. Trafiłam do niej przez przypadek w połowie ciąży i po 1 wizycie już u niej zostałam. Bardzo dokładna i skrupulatna, pilnuje wszystkich badań, dopytuje szczegółowo o stan zdrowia. odpowiada na wyszystkie pytania i mimo ograniczonego czasu wizyty w placówce publicznej poświęca maksimum czasu dla pacjentki. Nie zbywa, szczegółowo udziela informacji jakie badania wykonuje. Poza merytoryką jest niezwykle ciepłą osobą - aż miło być na takiej wizycie.

Pani Doktor młoda, ale odpowiedzialna i godna zaufania. Wszystko spokojnie tłumaczy - zarówno gdy robi USG jak i przy porodzie.