Jolanta Straszak

Wspaniały pediatra. Mój wnuczek bardzo lubi Panią Doktor. Bardzo miła , kompetentna w przystępny sposób tłumaczy przyczyny choroby i sposób leczenia . Oby było więcej tak oddanych pacjentom lekarzy !!!!

Świetny pediatra! Najlepszy na jakiego trafiłam. Profesjonalizm i podejście do dzieci mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło przy pierwszej wizycie. Jedyna pediatra, która wizyty nie zaczyna od "co dziecku dolega" tylko najpierw przeprowadza wywiad z rodzicem co, jak itp. się wydarzyło do tej pory u dziecka, co nas zaniepokoiło, jakie postępy zrobiło itp. dopiero później przechodzi do samego małego pacjenta. Wszytsko dokładnie tłumaczy, nie chce leczyć "na siłę". Z czystym sumieniem polecam każdemu rodzicowi i ich dzieciom :)