lekarz Jolanta Suchanek-Owczarek

Okulista

Duży profesjonalizm i kompetencje Pani doktor.Szybka,zdecydowana i skuteczna reakcja na pojawiające się problemy w chorobie oka.

Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą, uprzejma i bez dystansu do pacjenta. Dokładnie tłumaczy problem zrozumiałym językiem. Warto czekać na wizytę.

bardzo dobry lekarz o dużym doświadczeniu , wielkiej wiedzy i wspaniałym sercu. Bardzo rzadko spotyka się tak wspaniałego lekarza z uczuciami ludzkimi.Bardzo polecam,

Nie ma słów żeby opisać Panią Doktor Suchanek. Prowadziła mnie w czasie bardzo poważnej choroby, cały czas czułem że mogę jej zaufać. W każdym momencie można na nią liczyć. Prawdziwy Lekarz z powołania

Bardzo miła, konkretna. Polecam. Znam mnóstwo osób, które u niej się leczą. Wszyscy zadowoleni. Sam wioząc znajomą na wizytę przy okazji zbadałem się (zlewał mi się obraz). Przepisała nowe okulary i dała skierowanie na dodatkowe badania w klinice w Katowicach (było wszystko OK). Mieszkam prawie 40 km od jej gabinetu ale wizyta wraz z dojazdem jest tańsza od wizyty w mojej okolicy. Mam duże doświadczenie z okulistami. Mam ponad 30 lat i od ponad 20-tu noszę okulary (chyba jestem dziwny bo zawsze lubiłem nosić okulary-a brat zakopał swoje kiedyś w piaskownicy) ;-)

Polecam, po wielu wizytach, w końcu trafiłem na wyśmienitego lekarza.

Polecam, po wielu wizytach, w końcu trafiłem na wyśmienitego lekarza.

Wspanial Pani Doktor,gdyby takich lekarzy przez duże L bysmy mieli chyba nie byloby tylu nieszczesc.Ogromna wiedza,swietne podejscie do pacjenta,profesjonalizm.Goraco polecam!!!

Wizyta jest szybka i konkretna. Pani Doktor poradzi sobie z każdym problemem dotyczącym oka. Ciało obce wyciąga z oka tak szybko, że nawet nie zdążysz wystraszyć się zbliżającego się do ciebie narzędzia :). Doktor Owczarek jest unikatowa, takich lekarzy to ze świecą szukać. Bardzo miła i kompetentna osoba.

Bardzo dobry specjalista - polecam!!! Chodzę do niej już kilka lat i jest najlepszą okulistką jaką znam.

Wspaniała Pani Doktor!Posiada ogromną wiedzę,kompetencje,profesjonalizm.Lekarz mądry z powołania co w dzisiejszych czasach niebywałe!Traktuje pacjenta jak partnera do rozmowy a nia jak kawal drewna.Doskonała ,świetna Pani Doktor!Polecam!!!