lekarz Jolanta Sukienniczak

Neurolog dziecięcy

Pani doktor Sukienniczak jest bardzo miłą osobą jednak podejście do swojej pracy ma poniżej krytyki... Podjęliśmy leczenie u tej pani, wytłumaczyła pobieżnie o co chodzi w naszej chorobie, odpowiadała tylko na pytania, nie mówiąc nic od siebie, stwierdziła chorobę i skierowała na kolejne badanie i kolejną wizytę w dalekiej przyszłości. Na tym koniec, nie przepisała absolutnie nic, choćby delikatnego leku zapobiegającego atakom choroby. Na nasze pytanie co mamy robić w przypadku ataku odp.: "ataki są tak łagodne, że najlepiej przeczekać i ewentualnie podać lek przeciwbólowy". Z taką poradą po kolejnym ataku nasze dziecko trafiło do szpitala na SOR z niedotlenieniem, tam musieli je intubować i tak właśnie trafiło na oddział intensywnej terapii gdzie zaczął się horror. Po niedotlenieniu i kolejnych próbach exintubacji podjęto decyzję o wprowadzeniu leczenia krtani za pomocą tracheostomii. Kiedy dzwoniliśmy do tej pani bardzo zdziwionej sytuacją stwierdziła że jeszcze nie odczytała ostatnich wyników ale z pewnością zrobi to zaraz. Nie polecam tego lekarza jeśli chce się naprawdę wyleczyć, bo to właśnie dzięki niej nadal borykamy się z powikłaniami po ataku.

Bardzo dobrze traktowala nas pytala na każdej wizycie .a potem.tłumaczyła.szkoda że już nie przyjmuję.zdrowia życzymy dla pani.pacjentka wiktoria gałek

Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Przestałam sie bać choroby swojego dziecka. Napady też wreszcie przeszły. Dziękujemy.

Jak najbardziej godny polecenia lekarz.Zawsze miła i dokładnie tłumaczy chorobę i leczenie.Ciesze sie że to na Nią trafiłam i nie zawiodłam się.Polecam

Polecam wszystkim panią doktor , bardzo miły profesjonalny lekarz. Dobry w swoim fachu. świetne podejście do pacjenta.

Ja też jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Podobnie jak poprzedniczka pojechałam do pani doktor z 3m-cznym synkiem. Wg innej Pani doktor wymagał rehabilitacji, bo stwierdziła wzmożone napięcie mięśniowe. Trafiłam do Pani Sukienniczak, bo chciałam potwierdzić diagnozę. Faktycznie miał niewielkie wzmożone napięcie mięśniowe, ale odradzała rehabilitacje. Powiedziała, że z czasem to się wyreguluje. (ale kazała obserwować i być pod jej nadzorem)Jeżdżę co pół roku na kontrolę (NFZ) i wszystko jest w porządku.Synek miał 10m-cy jak zaczął chodzić i w ogóle rozwija się super. Ma w tej chwili 1,5 roku i jest zupełnie zdrowym (bardzo żywym)dzieckiem.Ja mogę z czystym sumieniem polecić Panią doktor.

Zgłosiłam się z dzieckiem w wieku 5 lat. Wcześniejsze leczenia nie przynosiły efektów. Była to moja ostatnia osoba która mogła mi pomóc. Profesjonalne podejście inne leki i chęć niesienia pomocy dziecku. Ja jestem bardzo zadowolna.A synek nie unika leczenia u Pani Doktor. Kompetencja, rzetelne podejście do problemu. Polecam

Pani doktor ma bardzo dobry kontaky z dzieckiem, omawia i wyjasnia metodę leczenia, poświęca w naszej ocenie odpowiednio dużo czasu na wizytę i rozmowę z rodzicami.

Bardzo konkretna i kompetentna osoba. Dobre podejście do dzieci. Lekarz,który wzbudza zaufanie.Uzyskaliśmy wyczerpujące informacje na temat choroby i leczenia, co ważne - skutecznego.

Moja Julcia uniknęła bolesnej i nerwowej dla dziecka rehabilitacji. Pani doktor odradziła rehabilitację dziecka mającego 3 miesiące, zaleconą przez innego neurologa (chyba chcącego zarobić na krzywdzie dziecka). Początkowo nie byłam przekonana ale to była trafna diagnioza. Obecnie mała ma 11 miesięcy i chodzi. Matki konfrontujcie zalecenia rehabilitacji!!! Polecam Panią doktor Sukienniczak - nie wciska rehabilitacji gdy nie jest to konieczne. Kompetentna osoba. Dziękuję.