lekarz Jolanta Sukienniczak

Neurolog dziecięcy

bardzo dobry, od 6 lat jestem jej pacentką i napewno pozostanę.

bardzo dobry, od 6 lat jestem jej pacentką i napewno pozostanę.

Pani "doktor" zbywa pacjentów byle jakimi diagnozami. Moja córeczka po błędnej opinii przestała chodzić na nóżki. W tej chwili jest po operacji mimo to do końca życia będzie niepełnosprawna. Nie polecam stanowczo!!!!!!!!!!!!!!!!!

POLECAM PANIĄ DOKTOR WSPANIAŁA OSOBA BARDZO UPRZEJMA FACHOWE DO MAŁEGO PACIENTA.JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI Z DIAGNOZY.

Szczerzę mogę polecic tego lekarza. Jestem w pełni zadowolona z wizyty u Pani doktor - 100% i więcej szacunku. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Jak dla mnie-rewelacja. Słucha matki oraz bardzo dobrze traktuje małych pacjentów. Przyjmuje tyle ile czasu jest to konieczne. Duża wiedza i przede wszystkim zdroworozsądkowe podejście. Nie straszy ludzi diagnozami. naprawdę polecam.

Ja też jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Podobnie jak poprzedniczka pojechałam do pani doktor z 3m-cznym synkiem. Wg innej Pani doktor wymagał rehabilitacji, bo stwierdziła wzmożone napięcie mięśniowe. Trafiłam do Pani Sukienniczak, bo chciałam potwierdzić diagnozę. Faktycznie miał niewielkie wzmożone napięcie mięśniowe, ale odradzała rehabilitacje. Powiedziała, że z czasem to się wyreguluje. (ale kazała obserwować i być pod jej nadzorem)Jeżdżę co pół roku na kontrolę (NFZ) i wszystko jest w porządku.Synek miał 10m-cy jak zaczął chodzić i w ogóle rozwija się super. Ma w tej chwili 1,5 roku i jest zupełnie zdrowym (bardzo żywym)dzieckiem.Ja mogę z czystym sumieniem polecić Panią doktor.

Moja Julcia uniknęła bolesnej i nerwowej dla dziecka rehabilitacji. Pani doktor odradziła rehabilitację dziecka mającego 3 miesiące, zaleconą przez innego neurologa (chyba chcącego zarobić na krzywdzie dziecka). Początkowo nie byłam przekonana ale to była trafna diagnioza. Obecnie mała ma 11 miesięcy i chodzi. Matki konfrontujcie zalecenia rehabilitacji!!! Polecam Panią doktor Sukienniczak - nie wciska rehabilitacji gdy nie jest to konieczne. Kompetentna osoba. Dziękuję.

Brak wiedzy to podstawa złej oceny, niefachowość, nie zauważyła niczego u dziecka 9 m-cznego które nie potrafiło pełzać, nie wspominając o innych rzeczach, których również nie potrafiło zrobić. NIE POLECAM!!!! Od innej Pani dr dostaliśmy skierowanie na rehabilitację!

Ja się nie zgodzę z poprzednim komentarzem,ponieważ chodzę z dzieckiem do doktor Sukienniczak i jestem bardzo zadowolona z wizyt u niej.Na pewno był Pan po godzinach przyjęć.

Stanowczo odradam,jadę z maluszkiem 4-tygodniowym 60km. i odchodzę z kwitkiem,a dodam iż byłem umówiony na wizytę (na godzinę) Bo Pani doktor miała inne plany,więc nie zostaliśmy przyjęci. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca,a gdyby nasze dziecko potrzebowało nagłej pomocy!!! Brak słów...