Świetna specjalistka, skrupulatna, dociekliwa, pacjent i jego rodzic czuje się tak jakby on był najważniejszy i wie, że nie jest sam. Zawsze jest przygotowana do wizyty. Polecam! Polecam! Polecam!

Jest wybitnym neurologiem i cudownie zna dzieci, jest oddana calym sercem i czasem. Jakies 12 lat prowadzi moja corke.

Z CZYSTYM SERCEM MOGLE PANIA DR POLECIC JEST UPRZEJMA DUZO POSWIECA CZASU MNIE I SYNOWI POSWIECILA 65 MIN DUZO ROZMAWIANA TEMAT CHOROBY MOWI I MOWI, NA PYTANIA ODPOWIADA A NIE JAK INNI LEKARZE PISZA I PISZA NIEWIADOMO CO W KARCIE PACJETA I NAJLEPIEJ JAKBY CZLOWIEK O NIC NIE PYTAL.SUPER KOBIETA GODNA POLECENIA I KAZDYCH PIENIEDZY.

Jestem matką córki która urodziła się z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym. I tez córka była pacjentką przez 16 lat u p. dok. Surmacz. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i podejścia do pacjenta. Zawdzięczam jej to, że doprowadziła moja córkę do samodzielności (na miarę córki możliwości) i zmniejszenia napadów epileptycznych, które jej uniemożliwiały rehabilitacje. Takich Neurologów jak P. dok.Jolanta Surmacz-Kampa powinno być więcej w naszym kraju, a praktykanci w tym zawodzie powinni brać przykład z Niej przykład. Pozdrawiam wszystkich pacjentów i rodziców w/w p doktor. Z poważaniem Beata K i córka Anita K Sosnowiec