dr n. med. Jolanta Świątecka

Panią Doktor poleciła mi przyjaciółka. Jestem po pierwszej wizycie i jestem zadowolona,zostałam dokładnie przepytana z chorób swoich i najbliższej rodziny, Pani Doktor zbadała mi również piersi a podczas badania ginekologicznego była bardzo delikatna. Polecam

Panią Doktor poleciła mi przyjaciółka. Jestem po pierwszej wizycie i
jestem zadowolona,zostałam dokładnie przepytana z chorób swoich i
najbliższej rodziny, Pani Doktor zbadała mi również piersi a podczas
badania ginekologicznego była bardzo delikatna. Polecam

Miła i sympatyczna pani doktor,fachowiec w swojej dziedzinie.

Miła i sympatyczna pani doktor,fachowiec w swojej dziedzinie.

Lekarz z sercem. Jestem pacjentką od ok 8 lat - nigdy się nie zawiodłam.POLECAM.

Wspaniały lekarz, odpowiada na wszystkie pytania, bardzo dokładnie wszystko tłumaczy. Jeżeli coś się dzieje, to odrazu robi badania, a nie wypisuje w ciemno leki. Jestem pacjentką Pani doktor od 4 lat i naprawdę polecam wizytę u tego lekarza.

Bardzo gorąco polecam - zwłaszcza dla osób, które obawiają się wizyt u lekarzy tej specjalizacji - z różnych powodów. Czasami jest to przyczyna tego,że zaniedbujemy zdrowie. Znam takie przypadki.Do Pani Doktor trafiłam z polecenia - polecam ją dalej - wspaniały lekarz.

Bardzo przyjazna, uprzejma, kompetentna Pani doktor.

Bardzo przyjazna, uprzejma, kompetentna Pani doktor.

Pani dr.jest niezwykle kompetentną osobą o ogromnej wiedzy.Ponadto jest niesamowicie uprzejma i zainteresowana każdą pacjentką,to prawdziwy lekarz z powołania. Wizyta trwa długo, nigdy się nie spieszy,tłumaczy wszystko bardzo dokładnie.Prowadzę u niej ciąże wysokiego ryzyka-nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza.Naprawdę polecam.

wspaniała, ludzka, indywidualne podejście, takt wiedza i cierpliwość

wspaniała, ludzka, indywidualne podejście, takt wiedza i cierpliwość